Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 16 gigás pendrive-ra...

Egy 16 gigás pendrive-ra szeretnék felmásolni 8,5 gigás filmet, és azt írja hogy nincs elég hely. A szabad terület pedig 12,5 giga. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Formázd NTFS vagy exFAT fájlrendszerre.
2010. ápr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen a pendrivok alapbol FAT16/32 -re vennak formazva ennek a hatranya hogy nem megy re 4giganal nagyobb file egybe, ezert ha xp-t hasznalsz akkor ntfs be formazd at, ha ujabb wined van akkor exFAT is lehet (de ha mashol is hasznalni akarod nem csak xp feletti wineken akor ntfs t javaslom
2010. ápr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Csak már azt kellene tudni, hogy kel ntfs-re formázni (mivel az lcd tv-én van usb bemenet, és azon keresztül nézem a filmeket).

2010. ápr. 11. 13:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

milyen windowsod van? bar szinte mindegy bedugod a pendrivot sajatgep(my computer) > jobb klikk a pendrive ikonjara > Formazas (format) > legordulo menubol kivlasztod hogy ntfs a tobbit ugyhagyod ahogy volt majd format gombra kattintani


Minden mas programbol lepj ki elotte ami esetleg hasznalhatja a pendrivot commander stb.


ha vegzett akkor ha szerencsed van mukodni fog, azert mondom mert a tv nek is tamogatni kell az ntfs rendszeru pendrivot de szerintem menni fog.


Ja formazassal minden adatot torol a pendrivrol szoval ha valami van rajta mi kell elobb mentsd ki valahova

Sok sikert!

2010. ápr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

23:43-as köszi a választ.

Csak az a baj hogy nem ad választási lehetősséget.

FAT32 és nincs más.

2010. ápr. 11. 23:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megy az angol itt a megoldas [link]
2010. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hogyhogy nem ad lehetőséget? én ilyenről még nem hallottam!!! elvileg az összes fájlrendszert engedi, amit az oprendszer támogat. ja, és formázással törölsz minden adatot. a fájlokat előtte másold át a gépedre
2011. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!