Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Brutális teljesítménycsökkenés...

TuuDay kérdése:

Brutális teljesítménycsökkenés 1napról a másikra, mitől?

Figyelt kérdés

Heló!


2évvel ezelőtt vettem egy laptopot(ASUS X555LN 4GB DDR3 750GB HDD, I3 intel proci) simán ment rajta , fc3-4 -witcher 3 lowon 60fps-el,fallout4,gta5 stb. Windows 8.1 pro operációs rendszer futott alatta,újratettem win 10-re,azóta hihetetlen szinten csökkent a teljesítménye. Pl.:Skyrim,fc3 laggol lowon mint állat. Visszaraktam Win 8.1 pro-t,de a probléma ugyanúgy megmaradt.. Fogalmam sincs már mitévő legyek. Aki tudna segíteni írjon! nem leszek hálátlan.(ha sikerül megoldani a problémát a segítőnek küldök steamen egy max 30EU-s game-t. :D)



2016. jún. 1. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Az asus oldalán lévő drivereket töltötted le?
2016. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dongaben ***** válasza:
Csak egy gondolat... Ha telepítéskor az előző rendszer rendszerindító, és helyreállító partíciója nem volt törölve, az komoly lassulást okozhat. Ha törölve voltak, akkor valami hardveres hiba lehet, de ez passz...
2016. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem melegszik túl a proci?

túlmelegedéskor a proci le szokta korlátozni az órajelet

2016. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlmelegszik. Aida 64-gyel nézd meg a hőfokokat játék közben!
2016. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most ertem haza,holnap megcsinalok mindent amit mondtatok,es megnezek mindent. Jelentkezem
2016. jún. 1. 21:47
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen,lehet hogy a melegedés a baj,elégé felmelegszik,mi a teendő?
2016. jún. 2. 18:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Mennyi az az eléggé? Hány fokos/milyen meleg?
2016. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
90+fok,de megvan a problema. A hutopaszta a procin elkopott,szervizben van mar.
2016. jún. 3. 09:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a 90 az már sok (volt). Ott már nagyon melege volt, azért vett vissza. Örülök, hogy segíthettem! :)
2016. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!