Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Asus P8P67-es alaplapba...

Egy Asus P8P67-es alaplapba (socket 1155) melyik az az intel processzor amelyik a legerősebb lenne bele?

Figyelt kérdés
Jelenleg core i5 2500k-m van, Jelenleg is szuper de már érezhető, hogy el kéne a gyorsabb és erősebb proci. Tudom, hogy ez a 2. generáció, de jelen esetben nem tudom kicserélni az alaplapot is. Legfőképp játékokhoz kellene. Előre is köszi szépen a válaszokat! Sokat segítenétek!

2016. jún. 1. 18:25
 1/3 Gábor_79 ***** válasza:
i7-3770 vagy i7-3770k ami szorzózármentes, de a lap nem tudná húzni, tehát szinte felesleges kiadás-többlet. 55k Ft plusz szállítás áráért még kapható kéz alól. Ha érdekel a link írok, de ide nem megy.
2016. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gábor_79 ***** válasza:
Én is másfél hónapja vettem onnan egy ilyet és kellemes. Bár nem nagyon terheltem.
2016. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen köszönöm szépen, érdekelne, illetve nem tudom, esetleg tudsz olyan oldalt ami a processzorok ragsorolásával foglalkozik, generációkra is leosztva?
2016. jún. 1. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!