Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A technológia fejlődésének...

A technológia fejlődésének sebességét nagyban a pénz határozza meg (számítástechnika)?

Figyelt kérdés

Miért nincs brutálisan nagy ugrás?

Mintha minden olyan hatalmas óvatossággal történne, majd jön egyszer csak a zsákutca - pl. 10 nm alatti kihívások - de persze addigra lesz megoldás mert alaposan gondoltak rá..nehogy megszűnjön a pénzáramlat


de ha vajon nem a pénz motiválná az ipart hanem az ember fejlődni vágyása, akkor gyorsabban menne a haladás?



2016. jún. 2. 01:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Valahogy mindenből szerezhető profit. Például van ez a hoverboard vagy mi a szr. Ha nem lenne, senkinek nem hiányozna, de valaki mégis kitalálta, és azóta viszik a népek mert menő. Valahogy kívánatossá kell tenni, és már el is adható.
2016. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

amennyire hihetetlennek tűnik lehetséges, hogy van ilyen, elképzelhető


én nem nagyon érteném ezt ha így lenne, mármint a GTA-s dolog amit írtál, hát mi kell ahhoz, hogy valami akkora bravúrt akarjon egy játékfejlesztő, hogy nincs még rá meg a technológia, jó elhiszem, hogy mikor a supermario kijött már agyaltak a 3D-s játékokon, de, hogy egy GTA következő része akkora teljesítményt igényeljen, mesterséges intelligencia vagy miről van szó?

Perszee az is lehet, hogy teljesen egyértelmű csak nem tudom elképzelni


igen, elég sok dolognak kell összeállni, hogy siker legyen belőle, pl HTC vive/Oculus

de azért aki ért hozzá már az elején, és valami nagyon új és forradalmi akkor nem olyan nehéz nyerni rajta, legalább is hosszútávon elképzelésem szerint

2016. jún. 2. 23:33
 13/13 A kérdező kommentje:
sztem a hoverboard nem menő, sem az iphone, csupán hasznos, és többet mutat mint a vele hasonló termékek
2016. jún. 2. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!