Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire lenne így értelme...

Mennyire lenne így értelme PS3-at venni?

Figyelt kérdés
Van már egy XBOX 360-om és a következő generációt XBOX ONE-on szeretném folytatni, csak mert sok ismerősömnek is van már új generációja. Viszont PS3-as exklúzivval is akarok játszani, és hát az XBOX-on nem megy. PS4-et viszont semmiféle képpen nem szeretnék venni. Am PS3 az 576 KByteban használtan 30k Ft-ért lenne.

2016. jún. 2. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt csak Te tudod eldönteni. Ha sok játék van, amit ki szeretnél próbálni, talán érdemes. Én pl. ragaszkodok hozzá még mindig, sok játék van ami nem került még a kezem ügyébe. Még első generációs és hibátlan...


Eladni már nem lenne értelme, de így a játékokkal jól mutat...


Szerintem a Hardveraprón találsz olcsóbban is...

2016. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, csak most a konzolokszervízén néztem, ott biztos jó és 3 hónap jótállást vállalnak rá. Plussz ingyenesen elhozzák.
2016. jún. 2. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Értem. Elég jó minőségű gépek, ha csak valaki nem rugdosta végig a padlón nem igazán romlanak el...


Mit szeretnél tolni, ha megkérdezhetem?

2016. jún. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Beyond Two Souls kezdetben. Aztán majd meglátom, lehet megtetszik más is. Nagyon nem vagyok nagy körben így a PS körében, csak kisebb koromban volt egy PS2-esem. De azon is ócskább játékaim voltak, egy jó volt a MOH:EA.
2016. jún. 2. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Ajánlanám az Uncharted első 3 részét... :) És Killzone 2-3 at is..
2016. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utána szeretnél majd egy 4-es gépet is :D
2016. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egy ps3-at.

És ha kijátszottad magad a játékokkal akkor már elég olcsó lesz egy xbox one.

2016. jún. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!