Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék véleményt olvasni a...

Szeretnék véleményt olvasni a Lenovo ThinkPad L440-es "laptopjáról"? Nekem netezésre, filmnézésre, és alkalmanként WOT-ozásra kéne.

Figyelt kérdés

Néztem olyan 100 körül mennek most, de olvasok róla rosszakat is (touchpad túl érzékeny, meg ilyesmi)

Jó volna, hogy olyan személy írna, aki legalább már fogott kezébe ilyet! Kérek mindenkit mást ne ajánljon, én ilyet néztem ki, legfeljebb nem veszek, viszont minden vélemény számít!

Köszönöm!



2016. jún. 2. 21:37
 1/3 anonim válasza:

helló én is nemrég vettem ugyan ezekre a célokra egy hasonló laptopot kereken 100 ezerért nagyon sokat gondolkodtam rajta de egy lenovo ideapad 100 at vetem 4 gb rammal 128 gb ssd vel (5. generációs) i3 processzor Intel hd 5500 al.

Én a neten nem találtam elad laptopot amit te néztél újonon a wot alacsony grafikán elmenne rajta de arra figyelj hogy ne 1333 hz legyen a ram hanem 1600 mert számít ha integrált videokártya van egyébként erről is minden rosszat össze írtak amit én vettem pl ,, rossz a hangja nem tetszik a bekapcsoló gomb meg hasonlok de számomra tökéletes . Nekem sokat írták hogy hardverileg az enyém nem túl jó de igazából kellemeset csalódtam benne mert nem vagyok hozzá szokva a ultra grafikára (ha érted)


Írj nyugodtan ha kérdésed van.

2016. jún. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, sajnos én sem nagyon értek hozzá!

A konfigja ez lenne:

Processzor: Intel Core i5-4300M 2.60Ghz - 3.30Ghz(Intel Turbo Boost Technology)

RAM: 1 darab 8GB-os, 1600Mhz-es DDR3 (+1 üres slot, bővíthető)

SSD: 128GB Samsung

VGA: Intel HD 4600

Ezek szerint akkor talán nem fogok mellé:)

2016. jún. 5. 06:17
 3/3 anonim válasza:
Neten néztem pár videót és 100%, hogy menni fog ezen nem kell aggodalmaskodni.
2016. jún. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!