Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A grafikus megjelenítésre...

A grafikus megjelenítésre jelenleg a következő hardvert használom: AMD Radeon 7660+6670 Dual Ha a videokártyát lecserélném erre: Palit GT730 4GB DDR3 Ez erősebb lenne, nagyobb teljesítményt érnék el vele?

Figyelt kérdés
2016. jún. 3. 11:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=oCvgRFSe-W0

majdnem kimaxolva 35-40fps.mediumon szerintem röhögve vinni fogja.erős cucc az azért :)

2016. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ez már igen! Megnyugodtam, kösz. Mondjuk 6:48-6:50 között "megröcögött" egy picit, de gondolom ez előfordul. Igen látványosan fluid, folyékony játékmenet. Én tényleg bekajáltam a "nagy videokártya ram, fú akkor biztos űberállat"-dumát, tényleg nem tudtam hogy alapvetően nem a videokártya RAM-on fog múlni az élvezhető FPS.
2016. jún. 3. 20:10
 13/14 A kérdező kommentje:
Most már csak azon imádkozok hogy egy HD 7790-essel a Watch Dogs autós üldözéseit játszani ne olyan érzés legyen, mint sajtreszelővel rejszolni, de hát ne legyünk telhetetlenek, tudtommal sikerült a fejlesztőknek az optimalizáció terén elképesztő mélyrepülésbe menniük, szóval annal a játéknál már nem biztos hogy a videókari kihúzza izomból, amit elbasztak a fejlesztők...
2016. jún. 3. 20:16
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a HD7790 jó váltás lesz, főleg 16k-ért. Sokkal modernebb/fejlettebb és erősebb chip. Ma már ez sem atomerőmű, de még nem is túl gyenge.

A videomemória ügyben meg tényleg genyó dolog, hogy a kapacitással manipulálják a laikusokat, de azért annak gondolatébresztőnek kéne lennie, ha valaki körbenéz, hogy az egyik 4GB-os kártya 20k, mellette egy 1GB-os mondjuk 35k és található 2GB-os kártya pl 60k-ért is míg vannak olyan 4GB-os kártyák, amik 100k felett rohangálnak. Vajon miért? Az ár nem pontos iránymutató, de ilyen nagy léptékben azért valamit sejtet szerintem :)

2016. jún. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!