Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik Laptopot vegyem meg?

Melyik Laptopot vegyem meg?

Figyelt kérdés
300.000 forintos ár plafonnal keresek laptop-ot játékra főként(nem nem veszek inkább PC-t mert az iskola és munka miatt rengeteget kell ingáznom). Sok laptopot néztem ASUS ROG-okat, a Lenovo Y szériát is viszont sajnos kollegák is csak pártoskodnak nem tényszerűen sorolják az előnyöket és hátrányokat ezért fordulok hozzátok.(Ha lehet közeli vagy saját tapasztalattal írj/írjon választ)

2016. jún. 3. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Asus ROG sorozat most nagyon fölkapott, és olcsó nagy teljesítményű, játékra alkalmas laptopokat adnak piacra. Én személy szerint Asus párti vagyok, nekem is egy olcsóbb Asus gépem van, ha lesz módom rá én is egy ROG után nézek majd. 230 ért már komoly 6. generációs i7 et kapsz egy FL11.1 es GTX vidikarival, de ha teheted inkább teljes DX 12 tőre ruházz be ha játékra kell, ha jól tudom a laptop videókártyáknál a GTX 965? től van teljes FL12 es DirectX támogatás, ami majd nem árt a "jövő" játékainak (+ 12 vagy 20 FPS kb... de pl. egy fullon nyomatott GTA5 nél sokat számít, vagy ahol nagyon sokak és részletesek a játék objektumok). lol de sokat írok....egyetlen hátrány annyi igazából hogy nem sokat bír az aksi töltő nélkül...mivel sokat eszik a hardver az erőssége miatt.
2016. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!