Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap+processzor csere után...

Alaplap+processzor csere után muszáj újra rakni a gépet? Többi lent

Figyelt kérdés

régi gép: amd a10 7850k/ASRock FM2A88X Extreme4+ alaplap

amit most raknék bele: intel core i5 4690k/GIGABYTE GA-Z97M-D3H

a többi marad ram,táp, videokártya

VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!


2016. jún. 3. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

alaplap miatt kell csak újra rakni, de azt mindenképp.

Ez kb olyan, hogy felmész Budapestre GPS-szel, de a GPS-ben 15 évvel korábbi térkép van. Vannak utak, amik már rég megszűntek, más utcák meg létrejöttek.

Gépnél teljesen mások az elérési utak, a kiosztások, stb.

Ez kikerülhetetlen alaplap cserénél.

2016. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
olvastam olyat is hogy nem muszáj, am windows 7 ultimate x64 rendszerem van. Amikor processzort+ramot cseréltem nem raktam újra és semmi bajom nem volt (kék halál stb.)
2016. jún. 3. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem elég egyértelműen lelett írva, hogy ALAPLAPnál erősen ajánlott. Proci, ram, vga, stb miatt felesleges.
2016. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így kezdődik a mondatom:

alaplap miatt kell..."

Akkor mit írogatsz te ilyen baromságokat mint proci meg ram cserénél? ALAPLAP miatt kell újrarakni, vagy élj a random összeomlásokkal, kék halállal, gép leállással stb. Csak ne lepődj meg, ha ilyenek lesznek, mert elég egyértelműen el lett mondva, mit kéne csinálnod.

2016. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönjük az értelmes hozzászólást :)
2016. jún. 3. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!