Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vegyem meg a GTX960-at (4GB)...

Vegyem meg a GTX960-at (4GB) vagy várjak még kicsit a Radeon 480X-re?

Figyelt kérdés
Gépfejlesztés előtt állok. Egy i5 4460 CPU lesz a tervek szerint és már kinéztem a GTX960 4GB-ot de ugye most jelentették be az új AMD kártyát és állítólag kb ugyanebben az árban lesz (60k körül). Várjam meg? Mennyivel lesz jobb?
2016. jún. 3. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a 60K körül jó lesz 70-85 közötti összegnek, a másik pedig, hogy 4 hét múlva jönnek ki, szóval érdemes várni, hogy ténylegesen mit tudnak és az alapján dönteni.
2016. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, csak az a +15 ezer nekem már sok.
2016. jún. 3. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát igazából nem tudom mennyire fontos, de a legjobb döntés az az, hogy a CPU IGP-jét használod egy rövid időre amíg kijön a 480 és a vásárlók tesztjei (ajánlom a LinusTechTips oldalt) a kártyáról, hogy tényleg annyit tud-e mint amit ígértek, ez idő alatt amíg elérünk ide tudsz gyűjteni még egy kicsit és ha mást nem akkor használtan még olcsóbban vehetsz középkategóriás kártyát, mert amikor kijönnek az újak akkor a használ kártyák árát igen csak lenyomja.


Például a GTX 980 ára használtan 140-160 körül mozgott, most hogy kijött az 1080 már 105-120 között találni, és kapkodják is mint a cukrot.

2016. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát azt az egy hónapot már lehet megvárom, ha másnem akkor olcsóbban tudom megvenni a 960-at. De remélem azért a 480x tényleg olyan bika lesz ahogy ígérik.
2016. jún. 3. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!