Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD integrált és dedikált GPU...

AMD integrált és dedikált GPU közti váltás?

Figyelt kérdés
Az Asus notebookomban van egy AMD 6320 és egy AMD Radeon HD 7430M GPU. A régebben sikerült telepítenem hozzá a szoftvert és az asztalon jobb egér gomb majd GPU közti váltásnál tudtam választani Energiatakarékos és Nagy teljesítményű GPU közt. Tehát még az asztalon is lehetett nagy teljesítményt használni. Csak közben jött egy újabb win telepítés és nem tudom egyik programmal sem előhozni ezt a menüpontot. Pontosabban elő tudom, de nem teszi ki ezt a részét ahol át lehetett váltani a GPU-k közt. A software nevét sem tudom már anno melyik volt, csak azt tudom hogy sokat szívtam velem mire működésre lehetett bírni. Valaki tudna segíteni?

2016. jún. 4. 20:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem akkor valami amd powerxpress volt a prog neve, de sajnos nem találom sehol...
2016. jún. 4. 21:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen van csak intel.geforce és ageforce vezérlőpultban lehetett átálitani.
2016. jún. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!