Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsol ki magátol a...

Miért kapcsol ki magátol a számítógépem?

Figyelt kérdés
Elinditás után kb 1 percre magátol kikapcsol. Olvastam, hogy lehet táp probléma. A mostani Chieftec 500W-ost egy a régi gepemböl kiszedett Codegen 400W-os táppal kicsereltem, de ugyanaz történt, pár perc múlva lekapcsolt. Egy vírusirtót is (ESET) futtattam rajta, talalt is par cuccot, de azokat mar kb 1 hete kitöröltem. Az elmùlt pár hónapban lezdett így magától leállni, de legalább akkor csak így jeti par alkalommal csinalta annyira nem is volt zavaró, gondoltam egész nap játszottam rajta biztos felmelegedett, de mostmár nem is tudom használni a gépet sajnos.
2016. jún. 5. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Tuti nem melegszik?

próbáltad hogy lehúzod indítás után a bekapcsoló gomb kábelét?

2016. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És mi a configod? Arra a kodegány 400-as szarra egy sokol rádiót nem bíznék...
2016. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Intel pentium ge220 proci, sapphire r7 250 2gb videokartya, msi h81m-p33 alaplap
2016. jún. 5. 14:23
 4/8 Hominida ***** válasza:
Alapkérdés: figyeled-e a hőmérsékleteket és feszültségeket, legalább most, valamilyen programmal? Ha benned is felmerült a túlmelegedés lehetősége, akkor most mivel ellenőrzöd?
2016. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom ellenörizni mert bekapcsolás után azonnal lekapcsol és nem tudok semmilyen programot megnyitni.
2016. jún. 5. 15:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a kodegány kevés lesz a gépnek, vagy elve instabil feszültséget ad le, és az alaplap a biztonság kedvéért lekapcsolja az egészet, hogy ne tegye tönkre a géped.
2016. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A Chieftec táppal is kikapcsol nem csak a Codegennel
2016. jún. 5. 19:45
 8/8 Hominida ***** válasza:
A BIOS Setupba sem? Ott megnézhető lenne a feszültség és a hőmérséklet is, legalább arra a kis időre. Egyébként ilyenkor segíthet az, ha kamerával felveszed az indítási folyamatot. Ha azt egy másik gépen vagy a kamerán visszanézed, esetleg látsz olyan üzenetet vagy adatot felvillanni a gépen, ami elárul valamit a problémáról. Ha mást nem, legalább a videókártya és a BIOS nyitó üzeneteit.
2016. jún. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!