Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bluetooth billentyűzet leütésn...

Bluetooth billentyűzet leütésnél más karaktert jelenít meg, mint ami rá van írva?

Figyelt kérdés

A-(semmi)

W-p

R-f

T-n

9-(semmi)


Az első oszlopban a rendes PC billentyűzetem lenyomott karakterek szerepelnek, a másik oldalon meg a csatlakoztatott billentyűzet válaszai ugyanarra a karakterre. Magyarul teljesen mást (vagy semmit) jelenít meg a számítógép az elvárthoz képest. Mobile bluetooth keyboard for ipad


Így néz ki, csak nem ipad2-höz van:

[link]


Oké, persze én számítógéphet csatlakoztattam, de attól még működnie kellene.



#billentyűzet-leütés
2016. jún. 6. 21:28
 1/4 anonim válasza:
Valószínűnek tartom hogy a beviteli alap hibás( ami van a gombok alatt) vagy szimplán a gép érzékeli hibásan.. vagy a windowsban nem ugyan úgy van kódolva.. bármi elképzelhető hiszen 2 különböző
2016. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezeket hogyan korrigálhatnám?
2016. jún. 6. 21:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha feltételezzük, hogy nem a billentyűzet a hibás
2016. jún. 6. 21:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Észrevettem, hogy az volt a baj, hogy be volt ragadva az egyik billentyű :) Kimozdítottam, azóta jó :)
2016. jún. 7. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!