Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja van a gépnek a fejhall...

Mi baja van a gépnek a fejhallgatóm mikrofonjával?

Figyelt kérdés
A kérdést azért ide tettem mert telefonon ellenőriztem és ott jó. Egy Trust Quasar mikrofonos fejhallgatóról lenne szó. (Tudom olcsó meg minden, de a célra megfelel) Gépen valamiért "robothangom" van. Hangkártyába van dugva (creative audigy sb0090) driver is fent van. Valami ötlet hogy miért csinál robothangot? (skype meg cs:go-ban néztem) Telefonon viszont jól működött a skypeon.

2016. jún. 7. 20:46
 1/2 A kérdező kommentje:
GÉpen néha jó néha nem. (nem hiszem hogy vezeték hiba mert ha jó és belépek valamibe nem mozgatom közben.)
2016. jún. 7. 21:49
 2/2 A kérdező kommentje:
A hangkártya a ludas. Alaplapi integráltal jó meg más eszközön is. csak az integrált valamiért a fülesnek csak a bal felét szólaltatja meg a jobb nagyon halk és driver is fent van.
2016. jún. 8. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!