Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Irodai használatra milyen...

Irodai használatra milyen lapot vegyek?

Figyelt kérdés
Elvesztem a laptopok sürűjébe. Kellene egy kis segítség. Az alábbi célra kellene: számlázó progi használata, internet, microsoft office. Lényeges a kompakt méret és a hosszú akku idő,mivel autóba lenne használva és a töltése nem nagyon megoldott. Usb port-ra is szükségem lenne mivel a számlákat nyomtatni kell.
2016. jún. 9. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Árkeret?
2016. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Max. 200.000ft
2016. jún. 9. 12:30
 3/5 anonim válasza:
Nem tapasztalat de elvileg az Acer gépek aksija jól bírja. én az extreme digital-on néznék körbe, tudsz beállítani szűrést árra, konfigra stb. 200-ból simán találsz egy király laptopot.
2016. jún. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen kapnék de ott van bennem az is hogy minek adjak ki rá annyi pénzt ha olcsobban is tudnék olyen gépet venni ami ehhez megfelel.
2016. jún. 9. 20:16
 5/5 anonim válasza:
Továbbra is javaslom az edigitalt (ez nem reklám, de korrekt áron árulnak dolgokat). Ha tényleg csak üzleti laptop kell, szerintem 150 körül is kapsz már. Innentől sajnos neked kell kiböngészned, hogy melyik tetszik, melyik felel meg a Te szükségleteidnek. Ha szeretsz egy bizonyos márkát, vagy szimpatikus egy, böngész azokból. Dell, Lenovo, Asus, Acer, HP, ezek mind jó és neves márkák 90 és 150 ezer között szerintem találsz különböző üzleti laptopokat. A neten a specifikációnál ott kell lennie az akkuidőnek. Innentől tényleg csak ízlés kérdése, szerintem a fenti márkákból nézz körül. USB port is lesz min. 2-3 az összesen.
2016. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!