Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Működőképes ez a konfiguráció?

Működőképes ez a konfiguráció?

Figyelt kérdés

Először rakok össze számítógépet, és szeretném, ha egy hozzáértő "leellenőrizné", hogy összeillő darabokat válogattam-e össze, mielőtt megveszem őket.


alaplap: asus b150m-k

processzor: i5-6500 LGA 1151

ram: 2x8 GB kingston hyperx fury

videókártya: gigabyte gtx 960 4GB

ssd: hyperx Fury

mervlemez: WD Blue 1TB sata3

táp: fsp hexa+ 500W


Illetve egy házat tudnátok javasolni?



2016. jún. 9. 12:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
És backplate sincs a kicsin, mondjuk ott lehet, hogy nem is nagy baj, de azért jó ha van.
2016. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Az a problémám, hogy a vga, és a táp, amit ajánlottatok nem passzol össze.


[link]


Azt írja, szükséges 6 és 8 pines táp kábel, viszont a cx430-on, és a ts450-en is csak egy-egy 8 pines csatlakozó van. Ennek fényében tudnátok ajánlani tápot?

2016. jún. 12. 17:39
 13/15 anonim ***** válasza:

véletlen nem ilyen csatlakozó van rajtuk?

[link]


a corsairon biztos hogy ilyen van(legalábbis tomshardvaren azt írták) de ha véletlen veszel és mégsincs akkor is vehetsz egy ilyen átalakítót 600fortinért 4pin to 6 pin néven megtalálod

[link]

2016. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igaz, hogy 6+2 van rajtuk, a gondom az, hogy a kártyára (ha jól értem) nem egyet, hanem kettőt kéne rádugni:

Recommended system power supply requirement: 400W (with one 6-pin & one 8-pin external power connectors)


Azonban mindkettő tápon csak egy 1 vga csatlakozót említenek.

2016. jún. 12. 17:56
 15/15 anonim ***** válasza:
Xfx pro series 450w-on 2 6+2-es van, de molex-8pin átalakító is teljesen jó, amit az előző írt.
2016. jún. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!