Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » I7 2600k-s procit vettem,...

Waffi BalD kérdése:

I7 2600k-s procit vettem, nagyon melegszik?

Figyelt kérdés

Cooler Master v8-at használok hozzá, cpu figyelőt töltöttem le, ezt mutatják: [link]


Melyik mér jól, a 90 fok vagy a 33?

Mert a division futott alatta csak de a cpu-t kb csak 10-20%-ban használta.



2016. jún. 9. 21:05
 1/5 Lord Hidan ***** válasza:
73%
Speedfanba ne bízz. Töltsd le az msi afterburnert az mutatja játék közben is hőfokokat
2016. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden BIOS-ban szokott lenni egy "pc health" szekció, ahol az üresjárati hőmérsékleteket láthatod. Ha ott jó, akkor nincs ok aggodalomra, ha ott is 80 fok, akkor valami nem jól van összerakva.
2016. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
aida 64 legfrissebb változatát töltsed le.. ha tényleg ilyen hő fokok vannak ott is akkor újra kell pasztázni a procit esetleg lehet nem megfelelően lett rögzítve a hűtés .. meg kell nézni mindent .
2016. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha 90 fokon menne az elég nagy probléma.

Nézd meg Aida 64 a hőfokot simán majd stressz teszttel is, ha szintén magas lehet, hogy nem illeszkedik megfelelően a hűtőborda.

Esetleg még ennyit megpróbálhatsz mielőtt szétszeded, hogy biosban átállítod a cpu venti fordulatszámát. (Custom vagy Silent helyett próbáld a "Performance" beállítást)

2016. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Core Temp és/vagy AIDA64-gyel nézd!

Játékok közben pedig MSI Afterburner(+ a RivaTuner).

2016. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!