Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP Pro Book 450 G3 nootebookot...

HP Pro Book 450 G3 nootebookot szeretnék venni. Ez jó választás, vagy ebben a kategóriában van jobb?

Figyelt kérdés
Amit elvárok: netezés,filmnézés (full hd tvn hdmivel), irodai programok használata és, hogy 5 év múlva se lassuljon be, (ssd lesz benne) mint régen a 80ezres fujitsu siemensek. (tehát jó anyagból legyen, és főleg jó hűtéssel!!) Amit nem tudok eldönteni: az I5-ös CPU ehhez elég bele gondolom, de ha már van I7 ami 4 magos, akkor már nagyon csábít a dolog. Plusz jól gondolom, hogy nem minden 450-esben van rendes R7 340M VGA? Lényegében tehát nem tudom eldönteni, hogy a fullos I7-eset vegyem 350 környékén, vagy 100 ezerrel olcsóbban az I5-öset. Mivel alapvetően egyik pro book sem gamer laptop, gondolom azért jobb az I7-es, full hds kijelzővel, mint az I5 kisebb felbontással, különben minek csináltak I7 cpuval, hisz az sem gamekhez van?...

#Intel Core i5 #Hp Pro Book 450 G3
2016. jún. 11. 22:34
 1/6 A kérdező kommentje:

Itt van pl jo arban ez a gep:


[link]


I7es proci, raadasul nem U hanem HQ, jobb vga, megis egy arbn van egy kozepes pro book 450el. Azt gondolom, hogy a minoseget kepviseli tehat a pro book, es, hogy ez az acer 3 ev mulva kuka lesz. Jol gondolom?

2016. jún. 11. 22:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, rosszabb az Acer, ráadásul a Radium nm ad reden garanciát
2016. jún. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az acert csak peldanak dobtam be ide, a kerdes, hogy megeri e a pro book 450? Es hogy megeri e az i7 es vagy eleg az i5?
2016. jún. 12. 01:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Amire neked kell, még az i5 is sok, sokkal gyorsabb lenne egy ssdtől, ha találsz olyat, amiben nincs külön vga, akkor olyat vegyél, mert ha nem lesz játék, akkor csak felesleges, jobban melegedik
2016. jún. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen,én is így gondolom, felesleges a külön vga is, de valószínűleg mindegyikben van. amire még rájöttem, hogy csak az I7-esben van full hd képernyő, ezért is csábítóbb, bár még átgondolom ér e ez + 100 ezret.
2016. jún. 12. 12:03
 6/6 A kérdező kommentje:
valószínűleg a 250 ezres I5öset veszem, ha full hd kell tv-re kötöm. tud valaki esetleg 250 ért jobb gépet? fontos szempont azért, hogy ennek fémből van a háza és mindenhol jót hallottam róla, de állítólag a képernyő nem az igazi, főleg a nem full hd-s gépé.
2016. jún. 12. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!