Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » R7 250x sapphire flex edition-...

R7 250x sapphire flex edition-hoz milyen cpu-t ajáltok?

Figyelt kérdés

Msi K9A2VM-FD a lap màrkàja nézegettem a cpu listàt is.

most egy phenom x4 9500 van benne.

de nagyon cpu limites.

max 30% vga és 90-100 proci...

pl a ryse son of romenàl meg a többi nagyobbnàl..

túl nagy a cpu limit, gondoltam erösebb 3 magosra is hàt ha jobb lenne. 3 magosból is ajàlhattok ami ki tudja hajtani...



2016. jún. 12. 07:01
 1/4 ThodEE GoD ***** válasza:

Sajnos árat nem írtál de van lehetőség 23k ért elég kemény procit beletenni: [link]

Lehet a vrm re fel kell dobni egy kis ventit :P

2016. jún. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2016. jún. 12. 07:47
 3/4 MGéza ***** válasza:
60%
A steppingre kérdezz rá ha esetleg megvennéd, E0-s kell, más nem jó. Sajnos elég szűk keresztmetszetben támogat alapod procikat, más értelmeset nem is lehet bele nagyon tenni, esetleg Athlon II X4 e630 jöhet szóba, de az is sokkal gyengébb mint az előző hozzászóló által ajánlott.
2016. jún. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MGéza ***** válasza:

Hát, nem tudom ki a felelős az Msi ilyen ócska minőségű honlapjáért, mindenesetre itt egy teljesebb lista:

[link]

Itt pedig meg tudod nézni melyik kb mit tud, leginkább single thread rating(jobb magonkénti teljesítmény) alapján dönts:

[link]

2016. jún. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!