Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy DDR3-as 2x4gb 1600MHz-s...

Egy DDR3-as 2x4gb 1600MHz-s Ram megy egy 2x4GB 1333Mhz (OC) -ig támogató alaplapban?

Figyelt kérdés

Alaplap neve: MSI G41M-P43 Combo

Kinézett Ram: Kingmax Nano 1600MHz 4GB x2


Hallottam olyasmiről hogy menne csak ilyenkor 1066MHz-n működne, vagy valami ilyesmi mivel ugyebár az 1066Mhz-az alaplap max órajele a 1333MHz az OC.

Jelenlegi RAM-om : GEIL EVO LEGGERA DDR3 2x2GB 1333MHz és ez elvileg 1066MHz-n működik szóval lehetséges lenne hogy ez is fog amit kinéztem?


2016. jún. 12. 09:54
 1/2 MGéza ***** válasza:
Lehetséges. Valószínű, hogy működni fog, de max az OC frekvencián, de viszont a lapod nem biztos, hogy támogatja a ramra integrált chipsetet, bizony ez is előfordulhat, mivel elég régi fajta. Sajnos elég bajos megnézni, mivel az Msi honlapja nem túl informatív, konkrétan egy nulla. Azt tudod tenni, hogy megveszed és ha nem jó, akkor élsz 7 napon belül a vásárlástól való elállás jogával.
2016. jún. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ezt értem, csak az a baj már akkor 1x jártam így. Vettem 1 HyperX Fury 2x4GB 1600MHz-t, nem volt jó azt mondták lehet mert 1600MHz-s oké, mondom cseréljük ki egy 1333MHz-sra.. Kicseréltük, utána mondja a csávó hogy nem támogatja, és hogy küldjem vissza és választhatok akár egy gagyibb márkát ami talán menni fog, ugyebár a terméknek a ár különbségének az összegét nem adták vissza stb... Szóval igazából ezért akarok biztosra menni, mert még a sajátpénzből akkor visszaküldöm kicseréltetem stb.. az úgy macerás.. + az nekem sok pénzbe van.
2016. jún. 12. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!