Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vajon ez a laptop viszi az...

Vajon ez a laptop viszi az Assassin's Creed Syndicate nevű játékot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kinéztem magamnak ezt a laptopot játékhoz: [link]

Ahogy nézegettem, elég erős és az ára is jó. A játék gépigényét megnézve pedig körülbelül az ajánlott gépigény. Viszont egy ismerősöm azt mondta, hogy a AC Syndicate laptopon az életben nem fog elindulni. Ti mit gondoltok erről? Nagyon elbizonytalanodtam.

(Egy gépekhez nem értő, kis béna lányka voltam, aki elfoglaltságot keres...) köszönöm szépen a válaszokat előre is!



2016. jún. 12. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az a 920M elég gyenge.

Asztali gép nem jöhet szóba? 215ből nagyon tuti gépet lehetne építeni, igaz, monitor nélkül, de monitorral is beszorítható.

2016. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lord Hidan ***** válasza:
laptopok terén nem vagyok valami jó de gt 920M-en akadni fog az biztos. Hasonló árban ez jobb sokkal [link] de még keresek párat
2016. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nekem a laptop sokkal praktikusabb lenne, de az asztali számítógéptől sem zárkózom el. Inkább előre elkészítettet szeretnék, nem én raknám össze, mert hát nem értek hozzá.:D

A kérdésem lényege az lenne, hogy egyáltalán egy gamer laptop viszi-e a Syndicatet?(fogalmazásom szörnyű...xD)

2016. jún. 12. 12:07
 4/11 ThodEE GoD ***** válasza:
Rögtön a VGAn akadnak ki mikor az a 2magos proci az cseppetsem mondható erős darabnak :( Pedig ilyen alacsony felbontás mellett a procira is sok munka hárul, a játék minimum gépigényének is egy 4magos proci van meghatározva, szerintem ne kapkodt el a vásárlást :(
2016. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lord Hidan ***** válasza:
Az a baj hogy amit linkeltem is csak olyan 40fps-el vinné low beállításokon kb. Ennyiből ha veszel egy asztali gépet monitorral együtt legalább highon menni stabil 50-60fps-el fullhd monitoron
2016. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Amit te linkeltél azon nem menne.


Nem kell összeraknod a gépet: Itt bárki összeállít neked egyet, és PCX-en vagy ipon.hu-n összerakják neked.(+pénzért, de nem vészes)

Laptopot csak akkor érdemes venni, ha mászkálsz sokat. De játékra nem egy jó ötlet, hiába praktikusabb.

2016. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]

Na igen, ő is itt van, ennek már négymagos a processzora, köszönöm, hogy felhívtad rá figyelmem!(4-es válaszoló)


Ja igen... És monitor az már van, elég nagy, szóval az nem probléma.:) (5-ös válaszoló)


Köszönöm! Utánanézek még. 200 ezer körül lenne rá a keret, felette már nem sajnos.:) (6-os válaszoló)

2016. jún. 12. 12:17
 8/11 Lord Hidan ***** válasza:
Ezt a gépet felejtsd el még videókártya sincs benne majd én össze rakok egyet neked 2p. Egybe gépet nem szabad venni. A monitor jó hogy van így elég erős pc is kijön belőle
2016. jún. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Lord Hidan ***** válasza:

Asrock B150M PRO4 alaplap 23 364 Ft

Intel Core i5-6500 processzor 60 424 Ft

Kingston 8GB DDR4 2133MHz HyperX Fury Black HX421C14FB/8 memória 9 829 Ft

Sapphire R9 380X 4GB DDR5 NITRO 11250-01-20G videokártya 71 566 Ft

Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX merevlemez 13 971 Ft

XFX 450W P1-450S-X2B9 tápegység 15 989 Ft

Zalman R1 számítógép ház 12 210 Ft


Gépösszerakással mindennel együtt pont annyi lenne mint a laptop amit a kérdésben linkeltél. Annyi különbséggel hogy legalább very high beállításokon menne stabilan a Sindycate


Mivel írtad hogy lány vagy gondolom pont leszarod de ez a videókártya 70ezer ft. Ha vársz 1-2 hónapot akkor kijön az új videókártya ilyen árban ami sokkal erősebb lenne. Persze nem muszáj ez is bármilyen játékot elvisz magas beállításokon

2016. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt meghálálnám. Mert akkor inkább megveszem külön a dolgokat, és összerakatom a nagybátyámmal.:)
2016. jún. 12. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!