Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Pentium G620 @ 2.60Hz...

Intel Pentium G620 @ 2.60Hz 2.60Hz. Ehhez a processzorhoz milyen videokártya passzolna?

Figyelt kérdés
Üdv! Szeretnék venni egy videokártyát. Fent leírtam a processzorom típusát. Nem merem megvenni a kiszemelt videokártyát (nVidia GTX 660), mert félek, hogy nem vinné el a játékokat, amiket játszani szeretnék. Tippek? Előre is köszönöm!
2016. jún. 12. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Mivel akarsz egyáltalán játszani?

Mennyiért vennél VGA-t?


Ha a mostani AAA címekkel akkor ott nemhogy a VGA de még a CPU se elég...

2016. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen játékokat?
2016. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem attól kéne félned hogy a vidikártya nem vinne el játékokat mert az nem a legszarabb.. Én inkább a procitól félnék.. És azt is lecserélném
2016. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, attól félek, hogy a proci miatt nem tudna teljesülni :)

Sims 3-4-et játszanék.

2016. jún. 12. 21:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Első, 60-70 körül áldoznék rá maximum.
2016. jún. 12. 21:32
 6/8 MGéza ***** válasza:
Tehát, összesen lenne ennyid újításra? Nos, akkor én személy szerint lapcserét javaslok egy frissebb generációra, ebből a keretből skylake már nem jönne ki, de egy 1150-es i3 még simán beleférne. Ha nem vagy nagyon intel párti, akkor FM2+ lap és hozzá egy 880k is belefér a vidkártyával együtt.
2016. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MGéza ***** válasza:
Úgy értem, hogy a mostani kiszemelt vidkártyával együtt.
2016. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, egyedül a videokártyára. De ha javaslod, akkor átgondolom a többi belsőség cseréjét is! :D Köszönöm szépen a segítséget :) Úgy érzem, elég sokba fog ez nekem kerülni :D Nemgáz, a minőséget meg kell fizetni :D
2016. jún. 12. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!