Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen nyomtatót vegyek, hogy...

Milyen nyomtatót vegyek, hogy multifunkciós legyen, viszonylag "nagy" élettartam és jó bele az újratölthető patron is?

Figyelt kérdés

Meg az ára sem egy utolsó dolog.

Nagyjából lehet sejteni, milyet szeretnék.

Köszi

Üdv


2010. ápr. 12. 16:02
 1/3 Osynho ***** válasza:

Üdv!

Én Epson-t ajánlanék. Nekem SX515W-m van, a Wifi fontos volt, amúgy egy olcsóbb típus is megfelelt volna. Színenként cserélhető patronos, az utángyártott kb 450-500ft, szóval olcsó az üzemeltetése. Sőt, ha töltöd, még jobban jössz ki. Olvass utána a prohardver fórumán, sok tapasztalatot megosztottak a tulajok.

2010. ápr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2010. ápr. 16. 06:52
 3/3 anonim válasza:
Ha nem kell színes akkor lézert vegyél méghozzá samsung scx-4200-t, mert abban lehet chippet kapni s nem kell gyári toner bele. 4300-nál már frissíteni kell a firmware-t mindehez. Előnye, hogy soha nem fog beszáradni, előveszed a szekrényből 1 év múlva, leporolod, maximum kicsit megrázod a tonert és rögtön nyomtathatsz, holott nekem az epson dx 5450-es az utángyártott tonerektől beszáradt rögtön vagy nem fogadta el, meg gyorsan kifogyott és 1000 pénz volt bele az új parton a legjobb helyen. Cimborám ugyanígy volt hasonló típusúval. A fenti epsont nem ismerem, lehet az már korrektebb széria. Olvass utána alaposan.
2010. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!