Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Már nem érzékeli az okos tv a...

Már nem érzékeli az okos tv a pendriveot. A tv-vel vagy a pendrive-val rontottam el valamit?

Figyelt kérdés
Régebben mindig pendriveon keresztül néztem sorozatokat a tv-n (Samsung). Azóta Windows-t telepítettem a 32 gigás Datatraveller 100 G3 pendrive-val, és a tv nem érzékeli. Próbáltam több kisebb pendrive-val is, de azokkal sem volt jó. Amikor formáztam azokat, mindent alapbeállításra raktam. Mi lehet a probléma?

2016. jún. 14. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:
FAT32-es fájlrendszerbe formázd,de akkor a nagyméretű HD filmeket(amik nagyobbak mint 4GB)nem lehet rárakni de a legtöbb TV csak ezt olvassa be.
2016. jún. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lali51 ***** válasza:
Ha a tv wi-fin tud csatlakozni a netre, akkor számítógépre telepítsd a plex alkalmazást,és a tv-re is a samsung appstoreból.Akkor a tv-n hozzáférsz a számítógépen megosztott mappához és le tudod játszani.Nem kell többé pendrájvon hordozni a filmet.
2016. jún. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: köszönöm, ma kipróbálom

2. válaszoló: hdmi kábelt szoktam arra használni, de azért kell a pendrive megoldás, hogy a gép ki legyen kapcsolva

2016. jún. 15. 10:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem jó az 1. megoldás sem. Amikor source-t váltok a tv-nél, ki se írja az USB lehetőséget.
2016. jún. 15. 10:24
 5/5 lali51 ***** válasza:

Próbáld meg a tv-t kapcsold ki a konektorból is húzd ki 5perc múlva kapcsold be nézd meg a sourcenél felismeri-e a pendrájvot.Ha nem akkor az emanuel ben nézd meg hogy kell alap helzetbe állítani,és ha van a TV-hez szoftver frissítés azt telepítsd,ha ezek sem segítenek akkor szervíz.

V

2016. jún. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!