Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Skylake-nél mennyivel jobb a...

Skylake-nél mennyivel jobb a Kaby Lake, mekkora gyorsulás várható?

Figyelt kérdés

2016. jún. 14. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

1-2% gyorsulás várható a lelassult fejlődés miatt

Leginkább fogyasztásban és hőmérsékletben lesz jobb

2016. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha az elkövetkezendő hónapokban tervezek gépet venni, érdemes rá várni?

Miután kijön egy-egy újabb fejlesztés, nekem azt is mondták, hogy x hónapig várjak utána, mert az azzal való problémák akkor szoktak kiderülni.

2016. jún. 14. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes rá várni, mert akkor meg a zen miatt kéne várni utána megint valami miatt kéne várni stbstb
2016. jún. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Üdv. Nekem van skylake meg hasvell is! Mind a kettő tökéletes. Kaby Lake meg ugyan azt tudja kisebb fogyasztással! Ha most veszel teljesen jó a skylake ddr4 -el! A gyorsulás az meg semmi,ahogyan első írta 1-2 %.

Azaz még milyen proci ,és alaplap lesz mert pl nekem a 6700K 4.8 Ghz ,-megy egy 16000 ft léghűtővel, és teljesen stabil 50-60 fok játék közben.

2016. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Merdel válasza:
Esetleg azért érdemes várni, mert a Skylake ára le fog menni :). Ha nem valamilyen nagyon könnyű gépet akarsz venni, ahol az akku és a hűtés miatt számít a fogyasztás, akkor szerintem teljesen felesleges az új generáció. Integrált VGA persze várhatóan megint erősebb lesz, de játékra még mindig kevés, tehát általában nincs sok értelme...
2016. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért nem olyan rossz dolog, hogy kevesebbe fogyaszt, illetve kevésbé melegszik. Nem kell a ventiknek maxon menni játék közben, és eléggé meglátszik az éves számlán a pár 10W is.

Szóval mikor majd kijön azt fogjuk ajánlani, de várni felesleges rá

2016. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!