Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videókártya jobb?

Melyik videókártya jobb?

Figyelt kérdés

nVidia GeForce GT730 2GB vagy

ATi Radeon R7 240 2 GB


Tudom nem a legerősebbek, és nem is a legjobbak.


Előre is köszönöm a választ.



2016. jún. 14. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem az nvidia
2016. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

talán az r7 240.

de ha 1gb ddr5 lenne az még erősebb lenne


egyébként Ati már nincs (videokártyánál legalábbis, másnál nem tudom) felvásárolta már réges régen az AMD.

2016. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem alkalmas mai felhasználásra és nem ár/érték arányosak. R7 360 kapható 30 ezerért, azaz +50%-ba kerül, viszont 4-5x akkora teljesítményre képes. Nagyságrendbeli különbség. Tehát mivel nem sokkal drágábban létezik ilyen kártya, ezért egyiket sem fogom ajánlani.
2016. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tulajdonképpen én egy komplett gépet szeretnék venni, és mivel nem értek túlságosan a hozzá, így nem akarom én összevásárolni a dolgokat, és összerakni, hanem egy már kész gépet szeretnék venni. 2 gép van hasonló felszereltséggel, amik csupán ezekben különböznek. Ezért tettem fel így a kérdést.
2016. jún. 14. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ne vegyél előre összerakottat. itt nagyon sokan segítenek összerakni egy gépet, te megmondod az igényeidet, a kereted, és a segítőkész válaszolók lökik be a jobbnál jobb konfigokat. neked csak ki kell választani a neked legjobban tetszőt, és gépösszerakást kérni pcx-en, iponon.
2016. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5 Köszönöm, akkor így fogok tenni.
2016. jún. 14. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!