Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem lesz baja a 2 éves gépemne...

Nem lesz baja a 2 éves gépemnek ha kiveszem a régi gépből a merevlemezt?

Figyelt kérdés

Régi gépemet tartalék gépnek használnám, ha mostani gépemmel lenne valami baj. Csak az a baj a régi gépemmel, 1 óra használat után felmelegszik a táp merevlemez is. Nem akarom hogy tönkretegye a 2 éves gépemet. Régi SATA kábel is van benne.


2 Éves Konfig:


Gépház: M-Tech AS08A-BK

TÁP: FSP 400W HEXA

Alaplap: MSI H61M-P31 (G3)

Processzor: intel® core™ i3-3220 cpu @ 3.30ghz 3.30 GHz

Ram: 8GB DDR3 1333Mhz

Merevlemez: Toshiba 1TB

Merevlemez: WD 1TB

22x dual layer DVD író

12cm kék ledes ventillátor az előlapon T2


Integrált videókártya, és hangkártya.


Régi gépemben is WD 1TB merevlemez van.


És van még ezen kívűl még egy külső 1TB merevlemez.


Vagy szerintetek inkább vegyek bele újat, a régi gépbe meg maradjon a régi merevlemez?



2016. jún. 15. 18:40
 1/5 anonim válasza:
A gépnek szerintem nem lesz baja de ha fél akkor inkább vegyél 1 újat,én ha újat vennék a külső HDD-n is elgondolkodnék.
2016. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ja és ha a régi HDD-n van Operácios rendszer akkor azt töröld le
2016. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerinted a külső HDD jobban megéri mint a belső?

nekem van egy 4 Éves külső Toshiba 1TB merevlemezem, de már nem tudom már nagyon használni, lefagysza a gépet nem lehet róla másolni, igaz minden nap ment a torrentek miatt.

2016. jún. 15. 19:07
 4/5 anonim válasza:
Adatok tárolására jobban megéri a külső HDD pl.: képek,videók,dokomentumok,stb de programok,játékonál inkább belső és ha melegszik lehet rá külön HDD hűtőt venni amit csak rá kell pattintani
2016. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. jún. 15. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!