Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez az alaplaphoz milyen...

Fulár kérdése:

Ehhez az alaplaphoz milyen videókártyát lenne érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Egy kollégám nevében érdeklődöm mert ő még annyira sem ért a gépekhez mint én.(én sem sokat)

A konfigjáról csak azt tudom,hogy maximum egy videókártya cserét engedhet meg magának(a régi kihalt)És az lenne a kérdésem,hogy ehhez az alaplaphoz milyen videókártyák jöhetnek szóba amik teljes mértékben kompatibilisek vele.A procijáról sem tudok sajnos semmit sem csak azt,hogy 4 magos és magonként 2,5 Ghz-en pörög és 6 Giga Ramja van.Az alaplap típusa a következő:

Gigabyte 880gm-d2h


Nagyon köszönöm a válaszokat!


2016. jún. 18. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

A lap bármilyen PCI-E szabványú videokártyát tud fogadni. Ennél pontosabb választ azért nem adok, mert tudnom kéne hozzá:

- mire használja a kollégád a gépet,

- processzor típusa (egy sima diagnosztikai programmal pl. AIDA megnézhető vagy akár az Eszközkezelőben),

- mennyi pénzt költene rá,

- a számítógép háza milyen hosszú VGA fogadására képes,

- újat vagy használtat vásárolna-e?

2016. jún. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és azt is, milyen típusú a tápegység.
2016. jún. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Újat szeretne venni.Elsősorban játékra használja.

Sajnos pontosabb infót azért nem tudok mondani mert hiába magyarázom neki kézzel-lábbal,hogy eresszen rá egy Everestet és írja le amit lát,sajnos még nálam is amatőrebb a srác ami nagy szó.Elmenni pedig nem megyek hozzá mert piszok messze lakik.

Amint kiderítem a pontos komponenseket leírom őket ide!

És Köszönöm az eddigi választ is!

2016. jún. 19. 06:45
 4/4 A kérdező kommentje:

Közben megtudtam a proci típusát:

amd phenom II (Quad Core 3200 Mhz.

A Tép pedig egy 500 Wattos Cooler Thernal.

2016. jún. 19. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!