Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1151 alaplap+ddr4 ram 2x4gb...

1151 alaplap+ddr4 ram 2x4gb 30 ezerből?

Figyelt kérdés
i5 6500 hoz lessz.
2016. jún. 18. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A legolcsóbbakkal nézve:


[link]


[link]


31 064 Ft.

2016. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jó az, ha ilyen sok igényt fogalmaz meg, akkor szinte mindig elég a legolcsóbb is.
2016. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
# 1 És 35 ezerből mitlehet kihozni?
2016. jún. 18. 21:14
 4/12 A kérdező kommentje:

# 2 Nyilvánvalóan személyi tapasztalatokra,ajánlásokra vagyok kiváncsi. A szarkazmusnácikat csak piros hüvelykujjakkal tudom megjutalmazni!

Legközelebb csak TALÁN de tényleg csak TALÁN válaszolj is a kérdésemre!

2016. jún. 18. 21:14
 5/12 anonim ***** válasza:

Az összes 1151 alaplap jó, mindegyik külön felhasználásra. Ha neked teljesen mindegy, hogy milyen csatlakozók vannak rajta, milyen funkciókra képes stb, akkor a legolcsóbb is jó neked.


Ez nem szarkazmus volt, hanem tény. Ha meg azt hiszed seggen csúszva fogok olyan választ adni, amilyen neked tetszik, akkor összekeversz a mediamarktos eladókkal. Vegyél vissza a stílusodból és tedd fel értelmesen a kérdést, ha már nem értesz hozzá.

2016. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

# 5 Najó adok egy kék hüvejkujjat mert a válaszod fele használható volt.

Őhm... nem emlékszem mintha térden álva könyörögtem volna,ha nem tudsz normálisan választ adni akkor egyszerüen kopj le ,éld az életed (ha van), és ne pazarold másnak az idejét! Ha nem tetszik akkor ne törödj a kérdéssel ennyi, nem fogok neked könyörögni normális válaszért! Hidd el rajtad kivül több tucat ember tud segiteni nekem ezzel (ha nemis ezzel a kérdéssel hanem mással)! És amugy neked kéne behuznod a kéziféket ennél a stilusnál amit használsz, meg még egy kis gerincet is kéne növesztened de rohadt gyorsan!

2016. jún. 18. 23:30
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem fogsz ilyen kérdéssel használható választ kapni, véletlenszerűen rábökhetek bármelyik ram-alaplap kombinációra, ami belefér a keretbe és kompatibilis egymással, az működni fog.


Valószínűleg azért ilyen a stílusom, mert már megszoktam, hogy egyik itt kérdező sem akar semmit mondani arról, hogy milyen igényei vannak, csak ajánljunk neki valamit.


Úgyhogy igazából tényleg nem tudom mit vártam, 2 válasz után sem tudtad megérteni, hogy mi is a probléma.

2016. jún. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

# 7 "Nem fogsz ilyen kérdéssel használható választ kapni"

Akkor az első válasz mivolt? Aszt válaszolta amit kértem és igyis sokat segitett nem itt nyavajgott hogy "minden alaplap kompatibilis minden rammal" ezzel viszont cefettűl nem segitettél semmit !

"Valószínűleg azért ilyen a stílusom, mert már megszoktam, hogy egyik itt kérdező sem" szoval nem csak nekem nem tudtál normális választ adni... szóval akkor lehet hogy nem a kérdezővel van a baj hanem lehet de tényleg csak LEHET hogy veled van a baj nem a kérdezővel!-_-

"2 válasz után sem tudtad megérteni, hogy mi is a probléma" pont ezaz hogy te nemérted hogy hiába mondod még vagy 5-ször el hogy "minden alaplap kompatibilis minden rammal" ha egyszer egy egyszerű felhasználó nem tud semmit az alaplapokról akkor gondolhatod hogy mennyire fog eligazodni!

Mondom ha nem tudsz olyan választ adni amit kérek akkor ne pazarold másnak az idejét!-_-

2016. jún. 19. 15:16
 9/12 anonim ***** válasza:

Semmilyen elvárásod nincs az alaplappal és a ramokkal szemben, ebből az következik, hogy nincs szükséged jobbra a legolcsóbbnál. Vagy csak elöntötte az agyad a fogyasztói társadalom és az a divat, hogy minél drágább valami, az annál jobb?


Az első válaszoló is véletlenszerűen kiválasztott két darabot, bármelyik másikra rábökhetett volna. Mennyire is hasznosabb ez? Semennyire.

2016. jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

# 9"Semmilyen elvárásod nincs az alaplappal és a ramokkal szemben, ebből az következik, hogy nincs szükséged jobbra a legolcsóbbnál" Van elvárásom csak mivel nemnagyon tudok az alaplapokrol akkor eleve mit mondtam volna?

"Vagy csak elöntötte az agyad a fogyasztói társadalom és az a divat, hogy minél drágább valami, az annál jobb"

Töröld meg a kis szemecskédet és utána legyen véleményed a világról !

És képzel ez így van (persze nem minden esetben )! Egy 16 ezer forintosnál pl. egy 25 ezer forintos alaplap 3-szor jobb !

És képzeld mégmindig millioszór többet segitett mint amennyit a nyavajgásoddal valaha fogsz!

Bár kinek áltatok, olyan ember mint te fogadni mernék még mindig aszt hiszi hogy a mikulás létezik....

2016. jún. 19. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!