Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech rumblepad 2 -vel hogyan?

Logitech rumblepad 2 -vel hogyan?

Figyelt kérdés

Ilyenem van: [link]


Viszont sehogy sem tudom beállítani gépen a GTA IV -t hogy vissza jelzést adjon (rezgéssel) hogy csúszik az autó... (nem tudom hogy írjam máshogy).

Próbáltam az itt lévő kinai cuccal: [link]


Meg az itt lévővel: [link]


STEAM-os játékról van szó!


2016. jún. 18. 20:15
 1/10 A kérdező kommentje:
?
2016. jún. 18. 23:27
 2/10 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, fogalmam sincs, miről beszélsz, mert én Xbox kontrollerrel játszom, de annál sem rezeg a cucc, ha csúszik az autó. Most kipróbáltam Xbox360-on is, és ott sem rezeg. Honnan vetted ezt a funkciót?
2016. jún. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
érdekes... Hát nem tudom pedig kéne rezegjen... O.o a funkciót onnan vettem hogy van benne controller-nél rezgés: on off . de nem rezeg hiába van on-on. akkor szar a játék vagy mi?:(
2016. jún. 19. 10:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Te azt írtad: "hogy vissza jelzést adjon (rezgéssel) hogy csúszik az autó". Ha csúszik az autó, nem rezeg a kontroller. Ha ütközöl valamivel, akkor igen.
2016. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen akkor az. De nekem semmiért se rezeg sehogy sem xD. Ha azokat a programokat próbálom használni hozzá. Nem is viszi a controllerem a játékot xD
2016. jún. 19. 12:33
 6/10 A kérdező kommentje:
de az sem megy... akkor sem :( miért?
2016. jún. 21. 11:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert az utóbbi 10 évben megjelent PC játékok 100%-ig csak az Xbox kontrollerekkel kompatibilisek. A Logitech Rumblepad a DirectInput beviteli rendszert használja, az Xbox pedig a sokkal modernebb Xinputot. Ha olyan kontrollert akarsz, ami mindenhez jó, vegyél egy Xboxost, megéri az árát.
2016. jún. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem ez van. Nehogy már újat vegyek. Oldják meg...
2016. jún. 22. 11:56
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: Már megoldották. Tíz évvel ezelőtt megmondta a Microsoft, hogy mostantól az Xinput a default beviteli metódus, tessék erre fejleszteni. Így is történt, még ha egyesek nem is hajlandók tudomásul venni.
2016. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jah. De akkor mi a szarnak forgalmaznak olyan terméket amivel a seggemet kitörölhetem mert "semmire" nem jó?

Már bocs a kifejezésért... De tulajdonképpen ha azt nézzük akkor csoda hogy megy... Azt akkor seggemet kitörölhetném vele. De még arra se jó... xD

2016. jún. 22. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!