Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi gépre, mit mire...

Krisz0627 kérdése:

Az alábbi gépre, mit mire érdemes kicserélni és mennyibe kerül? Hol ajánlatos venni hozzá? Lentébb az infó.

Figyelt kérdés

Nos, a proci szar, a vidikari asszem fél giga szóval azt valahogy 1 gigásra kellene, a 3 giga ramot meg 8-ra fel akarnám vinni.. 20 ezer környékén (+- pár ezer) tudok lecserélni benne.Szóval olyasmi gép lenne, hogy azért jól menjenek a gamek :D azért akarok 8 gigát. Valahogy megtudom nézni, hogy mi milyen benne? Mert csak eddig jutottam..

Proci: AMD Sempron(tm) Processor LE-1200 2.10 GHz

Ram: 3GB (3072 MB)

Aztán ezt is találtam.. bemásolom:

Név: NVIDIA GeForce 8400 GS Gyártó: NVIDIA

Processor típusa: GeForce 8400 GS DAC típusa : INtegrated RAMDAC Összes memória: 1777 MB

( Ezt a "képernyő"nél írta)



2016. jún. 18. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén, ezt az egészet egyben el kell(ene) adni, hardveraprón már vannak tűrhető netezős gépek 40 ezer körül.
2016. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sajnos ezt már nem érdemes fejleszteni.
2016. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En is mondtam h nem erdemes.. Csak nem hiszik el.. Nem csak netezos kellene.. Hanem ami jo is... Mint amit leirtam
2016. jún. 18. 23:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyűjtögess még. Ha olyan PC-t akarsz, amin egész jól futnak a mai játékok, legalább 80k fog kelleni egy használt konfigra. Bár a mostaniból akár néhány cuccot felhasználhatsz (táp, ha jófajta, vinyó, ház).
2016. jún. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy valami fogódzót addjunk, nem azért mintha javasolnám megvételre, a hardveraprón van egy 4500 forintos Radeon 4850 kártya, az szó szerint tízszer gyorsabb a tiednél és a) gyakorlatilag utánad dobják b) az is kevés, mint balatonszeletben a hullámzás. Van egy Asus Engtx560 12e forintért, az se sok... és volt egy Phenom X4 9500 6e forintért... Hát, milyen játékokat akarsz futtatni 20e forintból?
2016. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!