Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » DeepCool Dukase V2 számítógéph...

DeepCool Dukase V2 számítógépház vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Külsőleg megtetszett ez a DeepCool Dukase v2 black pc ház.

Esetleg vélemények,tapasztalatok a házzal kapcsolatban?


Tesztet sajnos még nem találtam róla.


Továbbá érdekelne hogy a sima Dukase és a Dukase v2 között mi a különbség? Én csak a plexi oldal lapon vettem észre különbséget.


[link]



#DeepCoolv2
2016. jún. 19. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Van itt egy teszt.


[link]

2016. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lord Hidan ***** válasza:

Nekem sima dukase van. Nem igazán szeretem ventiket nehéz belerakni illetve sok helyen be se lehet csavarni mert egyszerűen olyan kicsi a lyuk hogy nem lehetséges. Vagy csak simán a lyuk pár miliméterrel odébb van és megint csak lehetetlen belecsavarni. Én ezt gyorskötözővel oldottam meg:D A V2-nél gondolom ezeket a kisebb hibákat javították illetve a kábel elrendezhetőség is jobb lett picivel de azzal nekem se volt bajom egyedül a gumit hiányolom a lyukakról(?) nem tudom hogy hívják ezeket:D de az tudtommal a V2-n sincs


A V2 között ugye észrevetted hogy más a plexi. Na hát nem csak a plexi.. Ha megnézed a sima verzió oldala olyan hogy a plexi körül kidomborul míg a V2-n nincs kidomborulás ami hát szebb de hátrányosabb. A sima 170mm-ig támogatja cpu hűtőket a V2 csak 160mm-ig. Végülis ez se kevés. Én tuningolni szerettem volna mikor vettem ezt a házat és kellett a nagy hely egy 2 ventis cpu hűtőnek be quiet pro szériából akartam vagy egy raijinteket de hát a tuning ugrott így fölös nekem is de tervnek jó volt.


Illetve ha megnézed az eleje és a teteje is más anyagból van a fehér V2-nek mint a feketéknek


Így röviden ennyi jutott eszembe. Ha újra házat kéne vennem biztos hogy nem ilyet vennék sok hasonló ház van ezekhez inkább választanék közülük. De ismerek olyat akinek V2 van és azt mondta élete háza sose cserélné le

2016. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát én Zalman z5 plusról váltanék. Nem volt bajom ezzel a házzal sem,de ez a ház külsőleg annyira megfogott :)


Viszont akkor sajnos az nem túl jó,ha szarul lehet felszerelni a ventiket,főleg hogy lenne 2db 12centis enermax vegasom előre,2db 12centis lepa bol quietem fentre,és hátulra egy 12centis arctic f12 pro-m.


A szellőzése és hangszigetelése milyen a háznak? Nem rezonál be a ház?

2016. jún. 19. 21:09
 4/7 A kérdező kommentje:

amúgy ezek lennének benne:

Msi z97 g43-alaplap

core i5 4440-proci

arctic i13-proci hűtő (szerintem 160mm nincsen)

sapphire r9 280-vga

seasonic s12ii-táp

1db ssd és 1db hdd

2016. jún. 19. 21:13
 5/7 Lord Hidan ***** válasza:

tök hasonló nekem is

asrock b85 pro4

i5-4570

arctic freezer i30

sapphire r9 280x vaporx tri-x

xfx ts 550 (seasonic belső)

2 régi hdd :D pacsi


A V2 biztos nem lehet rossz gondolom azért adtak ki V2-t mert ott már minden kis hibát javítottak. Anyaghasználatra a V1-el sincs baj nem rezonál vagy hasonló.


De ha zalman bevált akkor abból ott a Z9 neo ami hasonló szerintem jobb is, esetleg nzxt s340 meg van még pár hasonló ház. De a V2 már is jó már szerintem

2016. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi ez a tény már megnyugtat :) Esetleg még annyit elárulnál,hogy mennyire szigeteli a ventilátorok zaját a ház? Bár nem hangszigetelt ahogy néztem (ez esetben jobb is a szellőzése).
2016. jún. 19. 21:54
 7/7 Lord Hidan ***** válasza:
Hát figyelj szerintem tök normális küldök egy videót pm-ben :D
2016. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!