Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10 ingyen, hogyan?

Windows 10 ingyen, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Tudom, hogyha windows 7 re frissíted a windows 10 et, mert nekem jogtiszta a win7 em, a termékkulcs a gépházon van, és ha ráfrissítem a windows 10 et, akkor ugye a win10 is aktiv marad, viszont az a bajom ezzel, hogy minden megmarad, és én friss windows 10 et szeretnék. Leszedtem a microsoft oldaláról a Media creaton Tool, ami felajánlja hogy ISO file-t készít a windows 10nek. Ha csinálok egy ISO filét,és kiírom lemezre, és úgy telepítem fel a windowsot, de nem frissítem, hanem 0- ról feltelepítem, kérni fogja a kódot, vagy ugyan úgy jogtiszta lesz?


Köszönöm.



2016. jún. 20. 10:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Úgy nem lesz jogtiszta.


1. Frissíts

2. Telepítsd újra tisztán

2016. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 lali51 ***** válasza:
86%
Tiszta telepítéssel rakd fel és aktíváld a Windows 7 kulcsal.
2016. jún. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%

Google --> TPB --> Windows 10


(mellesleg hányszor járt nálad a szoftver-rendőrség? :-))

2016. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3. válaszoló. Én Torrent verziót nem szeretnék. Inkább maradok a win 7 nél, ami legalább jogtiszta és van hozzá kódom is. Amugy is minek a torrent ha a Micrososft oldaláról letöltheted a windows 10 telepítőjét, csak kérdeztem, de ha torrentes verzióval lehet megoldani, akkor köszönöm szépen nem kérem.
2016. jún. 20. 11:09
 5/14 BM-Striker ***** válasza:
87%
Először fiasítsd Win7-ről, utána tetszés szerint a Win10 ISO-t tisztén tudod telepíteni a Win7-es termékkulcscsal.
2016. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell frissíteni sem, nemtudomhányadik buildtől a Win10 elfogadja a Win7 és 8/8.1 kulcsait is, arra kell csak ügyelni, hogy megfelelő verziót tegyél fel!

Tehát a "Ha csinálok egy ISO filét,és kiírom lemezre, és úgy telepítem fel a windowsot, de nem frissítem, hanem 0- ról feltelepítem, kérni fogja a kódot, vagy ugyan úgy jogtiszta lesz?" megoldás lesz a jó, amikor kéri, megadod neki a Win7 kulcsát és kész.

G.

2016. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Először frissítsd le a Win7-et 10-re hogy jogtiszta legyen, minden megmarad rajta, majd utána csinálj egy tiszta telepítést.
2016. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 HUN_Sector ***** válasza:
88%

A 7-es adott pontos választ. A win 7-et fel kell frissítened, ekkor a kulcsod bekerül a központi rendszerbe és hozzá lesz a win10 verzióhoz társítva.


Ezt követően az ISO fájl segítségével csináld meg a tiszta telepítést a kulcsoddal.


Ha nem így teszed meg, nem fogja felismerni az érvényes kulcsot.

2016. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget :)
2016. jún. 20. 12:03
 10/14 anonim ***** válasza:
még most frissíts mert asszem talán július 29 ig lehet de nem vagyok benne biztos lehet júni 29
2016. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!