Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melegben haldokló DSL modem,...

Melegben haldokló DSL modem, találkoztatok már ilyennel?

Figyelt kérdés
12 éves DSL modem meleg időben folyton megszakítja a kapcsolatot, amikor hűvös van működik. Nemsokára váltok kábelnetre, esetleg addig van valami pró-tippetek? :)

2016. jún. 21. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedd le a burkolatát, akkor talán több levegőt fog kapni és nem melegszik túl
2016. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Áh, nem merem, kicsit erősebben megnyomom, már repedezik a burkolat. Ha széttörik a burkolat és nem tudom összerakni, hogy adom vissza a t-f*snak. :)
2016. jún. 21. 22:50
 3/4 Toga Aty ***** válasza:
Azt nem kérik vissza soha :) Nem tudom hogy milyen helyen van de lehetne hogy egy usb ventit irányítasz rá vagy egy rendes nagy ventilátort :) vagy kifújod belőle a port :)
2016. jún. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, közben régi nokia töltőből és a padláson porosodó pentiumos gépből fosztogatott ventilátorral megoldottam a problémát. Legalábbis eddig még nem szakadt meg :)
2016. jún. 22. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!