Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megérné lecserélni?

Szerintetek megérné lecserélni?

Figyelt kérdés

Jelenlegi gépem:

alaplap: ASUS AMD FM2+ A88XM-E microATX

proci: AMD FM2+ A10-7700K 3.4/3.8 GHz 4 mag

ram : Kingstony Hyperx Fury DDR3 2 x 4 Gb 1866Mhz

ssd: Kingstony Hyperx Fury 120gb ssd

hdd: WD Blue 1TB 64 mb sata 3 7200rpm

táp: 500W chieftech CTG-500-80P

vga: asus 750ti oc 2gb


Egyik ismerősöm eladná a GIGABYTE R9 380X G1 GAMING 4GB 60 ezerért és még 2,5 év garancia is van rá. Kérdésem az lenne, hogy szerintetek egy ilyen konfigba megérné megvenni ezt a kártyát?? Sok játéknál már írja, hogy 3 vagy 4 gb-t kellene neki, hogy a grafikát magasabbra tudjam állítani. Meg ugye nem utolsó sorban egy kicist a jövőre is gondolva tartósabb lenne 4gb mint 2gb a jelenlegi. Az én tápem elbírná, nem kell neki nagyobb teljesítményű? Ileetve az én asus vga-mat zerintetek mennyiért tudnám eladni? még van rá 1 év garancia, 30 ezer?? Azért is szeretnám jobbra cserélni a vga-mat mert nemrég kaptam egy 140cm-es 4k-s felbontású led tvt, és azon játszok, nyilván tudom 4k felbontáshoz nagyon durva vas kéne, de legalább full hdban minden maxra tolva ez a 4gb-os kártya tudná vinni minden játékot igaz? Válaszokat előre is köszönöm.



2016. jún. 22. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Táp jó, proci kevés lesz. Nem fogod tudni kiaknázni a kártya képességeit.
2016. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, de a teljesítmény azért javulna? vagy nem lenne számottevő?
2016. jún. 22. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!