Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az iSide megbízható értékesítő...

Az iSide megbízható értékesítő hely, ha iPhone-t akarok venni?

Figyelt kérdés
Budapesten van egy iSide a Fehérvári úton, én nem tudom merjek-e ott iphone-t venni. 30 000-el olcsóbban adják, mint máshol, és 2 év helyett fél év garancia van rá. Vásárolt, járt már ott valaki? mik a tapasztalatok? (az Apple oldalán nem szerepel a hivatalos viszonteladók között)

2016. jún. 22. 13:52
 1/3 anonim válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok. Meg h ha hálózatfüggőt veszel ott de bontatlan 0 perces akkor nem fogják-e letiltani.?! Voltál azóta ott agy tudsz valamit?:) véleményeket?:)
2016. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Felvettem velük a kapcsolatot. Ezt a választ kaptam:


Mi nem hivatalos szaküzlet és szakszerviz vagyunk, ám több éve foglalkozunk Apple termékekkel. Igazából külföldről szoktunk készülékeket beszerezni, vagy beszámítjuk illetve felvásároljuk. Mind beszámítható helyről származik, van, amelyiket felújítjuk, van amelyiket azonnal továbbértékesítünk.


Sajnos az Apple sem tudja 100 %-osan biztosítani, hogy hibátlan lesz a készüléke, ezért van az 1 éves garanciájuk, ami annyit jelent, hogy ha hibája van a készüléknek, ők cserélik vagy javítják. Nálunk ez a garancia azért 6 hónap, mert már használt készülékekről van szó. Törés és ázás ellen ez nem véd, viszont a meghibásodás ellen igen. Ha akkumulátor problémája van, gomb problémák, esetlegesen alaplapi problémák, akkor a hiba nagyságától mérten javítjuk. Az akkumulátor csere pl 20 perc, a gombok, szalagkábelek cseréje 1-2 óra körül szokott lenni. Fontos tudni, hogy használt készülékből is lehet olyat vásárolni, ami majdnem olyan állapotú, mint egy 0 perces, de van egy kicsit használtabb is, ezt idebent ki tudja választani.

*****************************

Én ez alapján úgy döntöttem, hogy hivatalos apple viszonteladótól vásárolok telefont, ezeknek a listája az Apple weboldalán megtalálható.


Lehet hogy ők is ugyan ilyen jó telefonokat adnak el, de az előzővel, amit sima mobilüzletben vettem külföldön, nagyon megszívtam, és nem mertem kockáztatni.

2016. júl. 1. 10:34
 3/3 anonim válasza:
Azóta egy nőt kérdeztem meg akinél láttam hogy véleményt írt az üzletről és azt mondta hogy több készüléket illetve macbookot is vásárolt már ott és meg van elégedve velük.
2016. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!