Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem kapcsol be a gépem! Mit...

Nem kapcsol be a gépem! Mit csinálljak?

Figyelt kérdés

Töredezettségmentesítettem és közben elment az áram és mikor visszajött akkor beakartam kapcsolni és az Indítási javítást hozta be

,de az nem tudta megjavítani.Valaki tud ebben segíteni? Esettleg lett/lessz valami baja a gépnek? Mit kell ilyenkor csinálni? Vagy már kuka az eegéssz gép?



2016. jún. 22. 14:52
 1/4 Lajos54 ***** válasza:

A gép nem, de a Windows esetleg tényleg kuka. Ha rossz pillanatban volt az áramszünet, belekavarhatott rendesen.

Ha másképpen nem megy, próbáld meg berakni a telepítő lemezt, majd amikor felajánlja, válaszd a javítás opciót, talán meg tudja oldani.

2016. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
berakod a telepítő lemezt/pendrive-ot és indítasz rá egy javítást. Ha az nem segít neki, akkor újra kell rakni a gépet, így sajnos bukod a C-n lévő személyes fájlokat.
2016. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
telepítsd újra .. bár kétlem hogy tudod mi az.
2016. jún. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lajos54 ***** válasza:

#2


Nem feltétlenül vesznek el a személyes fájlok! Vannak különféle, lemezről indítható "Live" operációs rendszerek (nekem például az Ubuntu vált be). Arról kell elindítani a gépet (elég lassan tölt be, de a legvacakabb gépen is használható). Elindulás után meg lehet találni az eddigi C meghajtót, és le lehet menteni róla a fontosabb fájlokat. Természetesen csak azokat, amit nem kutyult össze a töredezettség mentesítés. De a legtöbb biztosan menthető.


Után aztán jöhet a "gyalulás" és újratelepítés.

2016. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!