Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez Hütű paszta jó lenne ehhez...

Gigacombat kérdése:

Ez Hütű paszta jó lenne ehhez a procihoz?

Figyelt kérdés

(lehet hülyeséget kérdezek)

COOLERMASTER Hővezető paszta HTK-002 szürke egy INTEL Core i5-4690 3.50GHz 1150 BOX-ra?



2016. jún. 23. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Majdnem mind1 milyen a paszta.. ez is jó böven
2016. jún. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt javaslom.

2016. jún. 24. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 R.;M.; ***** válasza:
Jónak jó, de ha BOX verziós 4690-es processzort veszel, akkor ha az ahhoz adott gyári Intel hűtő lesz használva, akkor nem kell hűtőpasztát venni, ugyanis a gyári hűtő elő van pasztázva.
2016. jún. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 pinkpancser ***** válasza:
A HTK-002 hővezetése 4,5, az MX-4 -é 8,5. Ez max teljesítményen pár fokot jelenthet. Átlag felhasználásra a CM is jó, de ha árban nincs nagy különbség akkor inkább MX4 (vagy ha nincs rutinod a felrakásban, akkor MX2, amit jobban lehet kenni). Ja és ne felejtsd el, hogy ne csak a paszta legyen hó, hanem a hűtő is, illetve szellőzzön rendesen a ház, mert csak akkor van értelme. És persze vigyázz, ne rakj rá túl sokat!
2016. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 R.;M.; ***** válasza:
Én meg nem mondom pontosan milyen gyári CM pasztát kaptam a CM 212 EVO hűtőmhöz, de az MX2 egy dekával sem jobb.Vettem egy MX2-est mert haverom is azt állította hogy az jobb,de a processzor hőfoka az MX2-vel is ugyan annyi maradt mint a gyári CM pasztával.
2016. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 pinkpancser ***** válasza:
Az MX2 hővezető képessége minimálisan jobb, nem fogod észrevenni a különbséget. A viszkozitása viszont jobb, így a felkenés egyszerűbb!
2016. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :D
2016. jún. 24. 11:38
 8/8 R.;M.; ***** válasza:
Akkor valószínű valmilyen jobb minőségű CM pasztát kaptam a hűtőhöz mert kb ugyan úgy kenhető mint az MX2.
2016. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!