Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire lenne jó vétel egy...

Mennyire lenne jó vétel egy GTX 1070 MOST?

Figyelt kérdés
Kb. 480 euróért venném most, vagy még várjak?

2016. jún. 24. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Hááát aki eladja annak jó ha megveszed...


Különben abnormális, aki 100 000 Ft-nál többet kiad egy videokártyáért! Vagy csak nem tud mit kezdeni a pénzével...


De a kérdésből az tűnik ki, hogy meg tudnád venni, nos akkor miféle megerősítést vársz?


Én akkor már biztosan a 1080-ast venném, ha lenne pénzem... :-)

2016. jún. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Mindenképp ragaszkodsz az Nvidia-hoz?


Mert az AMD most adja ki az új kártyáit (pár nap kb 5-6), és 2 db RX 480 egy db gtx 1080 teljesítményét fogja hozni, és állítólag 200$-ról fog indulni (kb 60k ft-ban, mire M.o-ra ér lesz belőle 75). 2 db ára 400$ lesz és egy GTX 1080 azért jóval többe kerül.


Magyarán ha 2 amd rx 480-at veszel jobb teljesítményt kapsz olcsóbban, mintha egy GTX 1080-at vennél

2016. jún. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

"2 db RX 480 egy db gtx 1080 teljesítményét fogja hozni"


Nemigaz.Hülyeség. Egyedül az ashes of the singularity nevű játékban amivel promózta az AMD ami úgy van megcsinálva hogy az összes AMD szarrá alázza az összes NVIDIA-t a kategóriájában.2 RX480 még a közelében nem lesz a 1080-nak bármi más játékban.

2016. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szívesen építenék Crossfire-re.1. hogy nem támogatja az alaplapom meg szerintem nem annyira stabil a crossfire meg az SLI.Amúgy valóban megtudnám venni csak félek ha lejjebb megy az ára akkor sokat bukok.Itt élek Németben (azért is euróban írtam) és itt nem tudom milyen árváltozások várhatóak (sokan írták lehet most lenne a legjobb megvenni mivel akár még fel is mehet az ára). De köszönöm az eddigi válaszokat :) Ment a zöld mindenkinek
2016. jún. 24. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Én msot vettem egyet. Asus strix 1070 gtx. Kiváló kártya, mondanom sem kell, hogy semmi sem akad maxon, full hd-ban - 6700k procival.

2016. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nemigaz.Hülyeség. Egyedül az ashes of the singularity nevű játékban amivel promózta az AMD ami úgy van megcsinálva hogy az összes AMD szarrá alázza az összes NVIDIA-t a kategóriájában."


XDDDDDDDDDD Ekkroa baromságot. Ahogy az intel szétveri az amd-t msotanában, úgy az NVIDIA is minden teszten jobban teljesít. Tényekkel nehéz vitázni.

2016. szept. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!