Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A processzorom végett van...

A processzorom végett van kevés FPS-em a játékokban? A processzor nem tudja rendesen kihajtani a videokártyát?

Figyelt kérdés

Régebben egy HD7790 1GB-om volt, és sok játék már akadt, ezért videokártyát cseréltem, és megvettem ezt: [link]


De sok játékbeli különbséget nem tapasztaltam, olyan minthogyha kártyát sem cseréltem volna, mert szinte majdnem ugyanúgy fut minden. Ezek után kénytelen voltam indítani egy 3DMark-ot, hogy e program szerint mit mutat ki a gépből, az eredmény nem mondható rossznak de itt is a result detailsban ez van feltüntetve:

Brawn


Your GPU is ready to rumble, but your CPU doesn't want to play.

[link]


Én a processzora következtetnék. Ti szerintetek? Mi lehet a gond?



2016. jún. 25. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
ja cseréld a procit egy i3 elég is lesz
2016. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BM-Striker ***** válasza:

Valóban gyenge a processzor, ezzel 7790 mellett is főleg CPU limited volt olyan beállítások mellett, ahol a 7790 ereje nem fogyott még el.


#1

Ahhoz alaplapot is kéne cserélni.

2016. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!