Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ebbe a számítógéph...

Szerintetek ebbe a számítógépházba belemenne ez az alaplap? (Asrock G41M-VS3 alaplap)

Figyelt kérdés

Számítógépház:http: //www.gsd.eu/sales/img/datasheet/db_esprimo_p5730_estar4_de.pdf

Alaplap: [link]

Alaplapot szeretnék vásárolni de nemtudom belemegy e a gépházamba. Szerintetek belemenne?


2016. jún. 25. 19:54
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Nem, mert a házad micro-BTX -es.
2016. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Amúgy, biztos megér neked ennyit, egy rég elavult platform alaplapja? Ennyiért már komplett konfigot veszel garanciával, ami szerintem a tiédnél nem rosszabb.

[link]


Magánszemélytől meg akár ennél is jobbat, a hardverapro.hu -n.

2016. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MGéza ***** válasza:
Egyetértés. Azért egy használt lap nagyobb kockázatokat rejt magában, mint egy proci, vannak szívesen elhallgatott hibái a legtöbbnek. A kérdés, milyen keretből akarsz és mire gépet építeni? Úgy értem mi a cél, full hd youtube videózás, játék mi menne rajta és a többi, milyen procid van meg hozzá...
2016. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy ddr3-as alaplapot szerettem volna belerakni és egy 8 gigás memóriát hogy tudjak játszani de a processzorom csak lga 775-ös foglalatú. De mindegy köszi a válaszokat.
2016. jún. 25. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!