Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki össze tud írni egy...

Valaki össze tud írni egy ilyen konfigurációt?

Figyelt kérdés

Főleg játékokra lenne.


Kb. olyan 120 000 a max amit érte adnék. Ennyiből valaki össze tudna állítani egy jó konfigurációt?


Erősségbe kb olyan legyen hogy a No man's sky is elfusson majd rajta már ha ez lehetséges ennyi pénzből.

(ui: én nagyon nem értek hozzá)



2016. jún. 28. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem.


Ennyiből +5 ezer egy ilyet lehet kihozni, ami szerintem nem lesz elég hozzá CPU-t tekintve.


ASrock H110M-HDV


Intel Pentium G4400


Corsair Vengeance LP DDR4 8GB 2666 MHz


Gigabyte GTX 950 OC 2GB


Western Digital WD10EZEX


XFX TS 430


Raijintek Arcadia (fekete)



Ez lett 125,834 forint.


Na most ami legalább kellene ehhez a játékhoz, az egy i3-as proci, mivel mindenhol azt írják hozzá (persze ez még kiderül mire kijön).


Viszont i3-as procival még több lesz a költség.


Minden ugyan az, csak CPU-nak egy i3 6100, így viszont már 142,415 Ft.


Ha tutira akarsz menni akkor most veszel valami gyengébbet, és majd ha eljön az idő akkor CPU+VGA csere és kész is vagy.

2016. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig csak laptopom volt. De akkor gépnél ha elavul valami akkor azt a végtelenségig lehet cserélni vagy egyszer kikell az alaplapot is?
2016. jún. 28. 23:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez elég érdekes, de ha azt veszed alapul, hogy van aki még a mai napig 1155-ös lapot használ 2. vagy 3. generációs procival, és szerintem még jó hosszú ideig nem is kell hozzányúlnia.


A leginkább fejlesztendő alkatrész a VGA amit általában 2-2,5 évente (vagy ahogy én is csinálom veszek egy olyat ami első körben bírja adott felbontáson az ultrát aztán addig használom amíg lowon is 30 FPS alatt teljesít ez nálam kb 6 év) szokás cserélni, hogy megmaradjon az átlagteljesítmény játékokban, valamint hogy ne fillérekért kelljen eladnod használtan mert a gari elég sokat szokott dobni rajta, főleg a várakozási időt csökkenti mert a garanciásat előbb veszik.


A laptopot közel sem lehet annyi ideig használni mint egy asztalit.

2016. jún. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!