Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeraktam nemrég egy gépet....

TOXSICK kérdése:

Összeraktam nemrég egy gépet. Op rendszer: win7 ultimate 64 bit. Processzor: AMD ATHLON X4 860K (alap proci hűtő gyári) Kártya: Gigabyte GeForce GTX 960 GV-N960WF2OC-4GD 4GB. RAM: 6GB ddr3 1600mhz. Kb hány fps el kéne egy CSGO nak futnia? Lowon

Figyelt kérdés
Tegnap érzékeltem hogy fel se megy az fps-em csgo-ba. valamikor leugrik 120 körülre is ami szerintem nem normális egy ilyen gépnél. Mi lehet a probléma? Merevlemez esetleg?

2016. jún. 29. 12:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Javítás: fel le megy az fps es. Nem fix soha kb maximum ha a falat nézem.
2016. jún. 29. 13:03
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel elsősorban a processzortól függ az fps szám, ezért nem meglepőd, ha ilyen belépőszintűvel játszol "csak" 120 fpsed van. Ha GTX750Ti-t vettél volna i5-6500-zal, akkor többet tudtál volna kicsikarni. Csak kérdés az, hogy minek akarsz ennyi fpst. Esportoló vagy?
2016. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Global vagyok csgoba. Nem vagyok egyenlore esportolo nem is tervezem. Koszi a segitseget. Egyebkent 120 ra szokott lemenni kb ilyen 250 rol vagy akar tobbrol is. Es az idegesitett, de most tervezek meg ramot venni meg ssd-t az valoszinuleg segit fixen tartani. Remelem.
2016. jún. 29. 13:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Vegyél normális hűtőt és húzd meg az órajelet. Vagy addel a lap-proci-ram hármast és vegyél i5 kompozíciót.
2016. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MGéza ***** válasza:
Azért ugrál, mert lowon játszol. A vidkártya ilyen beállítások mellett túlpörgi magát és túl gyorsan küldi az adatokat a procidnak, ami szvsz nem bírja a tempót, túlmelegszik és belassul az egész játék: ezt hívják CPU limitnek.
2016. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen Cpu hűtőt ajánlanátok? Lesz különbség a teljesítmény, ha veszek?
2016. jún. 29. 18:40
 7/8 MGéza ***** válasza:
Nem nagyon kell ide hűtő. Egyszerűen a 860k kb ennyit tud. Mivel a CS:GO egy egy magra optimalizált játék(amiben az amd pont, hogy gyenge), így ha más gépigényes játékkal nem akarsz játszani akkor azt javaslom, nyergelj át intelre, i3 elég volna.
2016. jún. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
What ? 120 FPS Kevés ? Egyáltalán a monitorod megvan hozzá hogy valóban látszódjon is hogy 120 fps ed van ? De nem hiszem amúgy hogy van értelme 120 fps felett játszani. ÉN legalábbis nem tapasztaltam különbséget, 60-120-200 Fps között. A géped teljesen jó, Mai játékokat szépen viszi nem fullon de viszi.
2017. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!