Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a számítógép megfelelő...

Ez a számítógép megfelelő lenne a legújabb játékokhoz?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jún. 29. 20:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Teljesen laikus vagyok a témában, de ha még azt a videokártyát is hozzá számoljuk, akkor az még egy vállalható összeg lenne, amit a 6-os válaszoló írt. + az összeszerelési díj. Ez mennyire számítana jó pc-nek? Később tudnám még fejleszteni, hogy mondjuk a 2 év múlva megjelenő játékok is menjenek rajta? Az I5-ös processzor sokkal jobb lenne, mint az I3?
2016. jún. 29. 21:30
 12/15 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Asrock H110M-HDV alaplap 12+24 hó gar.

Corsair 430W CX430 CP-9020046-EU tápegység 12+24 hó gar.

Kingston 8GB DDR4 2400MHz HyperX Fury HX424C15FB/8 memória 12+108 hó gar.

Raijintek Arcadia fekete számítógép ház 12 hó gar.

Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX merevlemez 12+12 hó gar.


Összesen: 70 162 Ft PCX-ről házhoz szállítással.

2016. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Semmiképp se vedd meg!

A táp gagyi lehet benne, hisz semmilyen típust nem ír..

A processzorral nincs is baj, DE az alaplappal elég nagy. Egyszerűen az a 760G-s chipkészletű alaplap nem bírná el azt a procit.

A videokártya gyengének számít a processzor erejéhez....

Ezzel a konfiggal tápcsere és alaplapcsere után ami kapásból 40K, nem vinnéd Ultrán, de még High-on is csak kétségekkel élvezhetően a GTA5-öt.

Szóval semmiképp se vedd meg.


A 12. válaszoló előtt emelem nem létező kalapom, nagyon olcsón szépen összerakta a gépet, ami erősebb lenne, (ráadásul használható is) a te általad linkelttől.

2016. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hú tényleg köszi igy napvégére megnevettetett ez az áru

4k gamer pc az tudod mikor 750ti hdra való a

Kérdező nyugi nem téged nevetlek ki Mert nem tidhat mindenki mindent sőt 3 hónapja még én is csak kérdezősködtem

De tényleg köszi ezt a linket

2016. jún. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Változott kicsit az összeg, amit ráköltenék. Ugyan egy hónap csúszással, de 180 000 ft lenne most a felső határ. Pcxen láttam már összerakott gépeket ennyiért. Kérdés, hogy ott jól összerakott gépek vannak, vagy magam válasszon ki az alkatrészeket az összegből. Az új keretből többet ki lehet hozni?
2016. júl. 4. 01:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!