Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pörög a VGA, ki tudja hol áll...

Pörög a VGA, ki tudja hol áll meg, nem akar lassítani, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam kézhez az Gigabyte nVidia GTX 960/REV1.1 GV-N960WF2OC-4GD szép nevű VGA kártyát, rendre ki is cseréltem a régivel, előzetes driver törlések és miegymás után, majd jött a főpróba az új kártyával. El is indult a gép, szépen be boot-ol beállítja magának a képernyőt, jelszó, majd asztal.


A gyártó honlapjáról gondosan beírt név után letöltöm a legújabb drivereket hozzá, és mikor feltelepítettem, felbúgott a VGA ventillátora alaphelyzetből, és mint aki letépte láncát, pörög folyamatosan, megállás nélkül maxon, úgy hogy eközben a OC GURU II n. program azt mondja hogy 0C és 0RPM. Frankó, BIOS-ban turkáltam, 100 meg 100 drivert feltettem, biost nem engedi frissíteni, meg vagyok lőve, ha így folytatja, akkor csapágyas lesz 3 napon belül.


Aki tudja és van rá megoldása kérem írja le nekem, Köszönöm.


Alaplap: Gigabyte Gaming Z3 X97

CPU: Intel 4970K

RAM: Corsair 16GB

HDD Samsung EVO840 120DB SSD

Hang E-MU 1212m.

Táp: FSP Hexa 550W



2016. júl. 2. 10:11
 1/1 A kérdező kommentje:

Köszönöm, meg van a hiba, de azoknak leírom, akik idetévednének!

Nem Driver Probléma van a géppel, hanem hardver! Vannak olyan tápok, amelyeknek a 2 6 pines csatlakozója soros kötésű. Na ha így pörög a venti, akkor azt cseréljétek fel és úgy dugjátok be. Menni fog.

2016. júl. 2. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!