Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudom megnézni, hogy a...

Hol tudom megnézni, hogy a gépembe milyen processzor való? Hogy milyen foglalat van benne?

Figyelt kérdés

Everset azt írja, hogy az alaplapom neve: Acer Aspire 5552

Beírom google-be, de nem nagyon találok semmit. Esetleg valaki nem tudja, hogy hol tudom megnézni milyen proci jó bele?



2016. júl. 2. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
ez véletlen nem egy laptop?
2016. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Socket S1 (S1g4).
2016. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Acer Aspire 5552. Ez egy laptop, nem biztos, hogy tudsz benne processzort cserélni.
2016. júl. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De az. Utolsó válaszolónak köszönöm!
2016. júl. 2. 18:57
 5/6 A kérdező kommentje:
És tudom, nem biztos. De próba szerencse. Persze nem megveszek 5 procit és elkezdem próbálgatni. Hanem még jobban utánanézek.
2016. júl. 2. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tönkremegy akkor a legtöbb szervízben ki tudják cserélni, de ezt otthon nem lehet elvégezni (vagy az egész alaplapot cserélik). Vannak olyan laptopok amikben lehet processzort cserélni, persze azok 300K fölött kezdődnek.
2016. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!