Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tegnap vettem egy hama urage...

Tegnap vettem egy hama urage soundz evo 00113737 mikrofonos fejhallgatót és hiába csinálok vele akár mit a mikrofonja recseg ropog bug a hangszorója meg furán adja a mélyet rezonáls stb. Hol a hiba a gépben vagy a fulesben?

Figyelt kérdés
Ez már a második ilyen fejhallgatóm mert egyet vissza vittem mert azt hittem hogy az volt hibás.

2016. júl. 2. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
igazából ez az egész hama urage széria egy selejt.. sokan problémáznak az egeren és billentyűzeten hogy semmit nem ér.. más eszközön kipróbáltad?
2016. júl. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem hama urage exodus macro billennytűzetem van ès semmi gond nincs vele..olyan jó anyagból van ès olyan könnyű a gombokat nyomni..ja ès a világítás is nagyon jól működik. Nemtudom mièrt kell fikázni a hama családot. Ja ès ugyan ilyen fülesem van azza sincs semmi gond, talán vigyáznod kellene rá(!)
2016. júl. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Billentyűzetem*

Bocsi este van!

2016. júl. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!