Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen ddr3 as lga775 foglalat...

Milyen ddr3 as lga775 foglalatú alaplapot tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy vettem ebayról 2x4gb 1333mhz ddr3 as ramot (másik pc ben kipróbáltam, működik) de sajnos az alaplapom nem támogatja ezt a "noname" típust, mert túl új. (az alaplapom egy gigabyte g41 combo). Mindenképpen lga 775 foglalatú kellene, köszönöm a válaszokat

2016. júl. 3. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


De megsúgom, pénzkidobás. A 775 foglalat már nagyon elavult.

2016. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De szétnézhetsz hardveraprón is.
2016. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak mondják hogy elavult hogy vegyél újat, attól függ mihez elavult, úgy tényleg hogy régi. De egy e7600 am van, beleraktam kíváncsiságból a pc be egy radeon r7 360 oc t, és igazából az fc4 olyan high beállítások mellett 30-35 fps el simán ment. Innentől kezdve szerintem felesleges az i3 i5 i7 xxxx
2016. júl. 3. 13:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg amúgy csak kísérletezgetek, a ramot is azért vettem meg, mert mondom 4000 forintot megér xd
2016. júl. 3. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:

És ha a másik alaplap se fogja vinni? Nem érdemes ebbe pénzt pazarolni.

Amúgy meg a DDR3-tól pont hogy lassabb lesz a s775, bár nem sokkal, de lassabb, nagy parasztvakítás. Köszönhető az FSB-nek, meg minden nyűgjének vele együtt.


Az E7600 a 45 nanós kétmagos felezett, butított verziója ha jól rémlik. Ha neked ez egy jó gép akkor használd, de azért olyanokat ne köhögj be hogy felesleges az i5, i7, mert ehhez képest mintha Trabantot egy Mercivel akarnál összehasonlítani akkor szakadék van közöttük.

Majd mikor később lesz esetleg nagyobb felbontású monitorod vagy VR headseted, mert annyira lemegy az áruk, akkor rájössz mire kel az i7.

2016. júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!