Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehet az integrált...

Hogy lehet az integrált videokártyanak a RAM felhasználását beállítani (több a leírásban)?

Figyelt kérdés

Dell inspiron 3541-em van, váltható grafikus rendszerrel (AMD R3 és AMD R5 230M).



AZ a problémám, hogy a "2Gb-os" R5 csak 1Gb-t használ, még úgy is , hogy a gyári 4Gb RAM ki lett cserelve 8Gb-ra, de nem lett több a memoriája és manuálisan sem lehet semmit beálítani a BIOS menujében. (a BIOS menüt már lefrissítettem a legujjabb verzióra)



Szervizbe,(tanácsadásért) még nem vitte ezügyben.



2016. júl. 3. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek dedikált videókártyák,szóval soha nem fogják használni a Rendszermemóriát,saját memóriájuk van.
2016. júl. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja hogy apu,elnéztem.Akkor nem tudom
2016. júl. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Sajna a notebookok gyártói előszeretettel tiltják le a BIOS egyes beállításait hogy ezzel mentesítsék szervizeiket a "véletlen elállítgatások" miatt. Az biztos hogy "konyhakész" megoldást nem fogsz találni a problémádra. Mindezek mellett nem lehetetlen a kérésed, csak meglehetősen nehezen kivitelezhető.


Első körben javaslom a google-> "uefi, unlock, hidden advanced menu" kifejezésekre való keresést.

Az elmélet elsajátítására be kell áldozni pár napot. A gyakorlatra meg lehet hogy pár notebookot is...

2016. júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!