Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép szeretnék össze...

Davyd9206 kérdése:

Számítógép szeretnék össze rakni CPU alaplap videokártyára memória HDD/SDD meghajtók lenne szükségem már milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Először is játékra szeretném használni a számítógépet

Pl: Fifa 16 Project Cars, F1 2016(agusztus 19 jön ki) Forza Motorsport 6: Apex (ami majd ősszel/télen) min kövi 2 évbe ki jövő játékokat is vigye rendesen.


Gamer laptopot akartam venni de arról le beszéltek olcsóbban ki jövök egy asztalival és jobb is.


Én erre gépházra gondoltam: [link]



AMD mellett tenném le voksomat mert az jobban játékra van tervezve mint Intel de okosabbak vannak itt fent ők majd meg mondják


Ha valaki komolyan segítene a pénzügyi rész érdekli az jelezze és privátba meg beszéljük.



2016. júl. 6. 19:17
 1/5 Lord Hidan ***** válasza:

Fölösleges ilyen drága házikót venni egy 20assal olcsóbb is ugyan olyan jó. Ha viszont ilyen árban kell akkor van ennél jobb is. Pl Phanteks Enthoo pro

Videókártyából mehet bele amd de processzorból nem. Egyáltalán nem jobbak játékra sőt.. Illetve elavultak is a processzoraik szóval abból intelt kell bele rakni.


Mondj egy árat és össze rakunk egyet

2016. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

i7 6700k

z170 lap

gtx 1080 sli

1tb ssd

6tb hdd raid

2016. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2.Te elvagy.:D(mint én néhanapján)

Kérdésre:Ez egy fórum,írj le ide mindent ami kell.

2016. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lord Hidan ***** válasza:

Válaszolóknak írom hogy 200k a keret a konfigra hátha valaki tud jobbat is javasolni


[link] 17k

[link] 65k

[link] 12k ha vársz amig lesz kingston az olcsóbb lesz 2 ezerrel

[link] 14k

[link] 14k

[link] 12k

[link] 65k


201k plusz minusz egy két ezer

2016. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lord Hidan ***** válasza:
Most látom hogy nem kell minden akkor mindjárt írom újra :D:D De jó lenne tudni milyen tápod van
2016. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!